Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="255576"]
Виховання

Крик душі: Аніта Луценко розповіла, чому кричати на дитину неприпустимо

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2020.10.06
0
Сумно, але багато мам навіть не помічають, коли підвищують голос на власну дитину. Одна з таких жахливих ситуацій змусила А

Сумно, але багато мам навіть не помічають, коли підвищують голос на власну дитину. Одна з таких жахливих ситуацій змусила Аніту Луценка написати посаду про неприпустимість такої поведінки з дітьми.

Спортсменка, тренер, бізнес-вумен та телеведуча Аніта Луценко мама 4-річної Мії. До виховання доньки Аніта підходить дуже серйозно і відповідально, і вважає, що кричати на дитину не можна за жодних обставин.

Якщо я вирішу зламати Мію, то я почну на неї кричати! Кричати на дитину це ненормально! Це моя думка!

Свою позицію вона не просто озвучує 1,2 мільйонам передплатників свого Інстаграма, але наводить 9 цілком логічних та вагомих аргументів проти крику на дитину.


Джерело: instagram @anitasporty

1. Якщо ти репетуєш, значить ти не можеш сама пояснити зрозумілими словами, поговорити, почути, зрозуміти, та обійняти просто і викрутитися, допомогти, сказати прости - це я тупила в телефон і недодивилася. Говорити суворо іноді, звичайно, необхідно.
2. Якщо ти репетуєш, коли твоїй дитині боляче - це взагалі пекло. Ну уяви, ти вдарилася - на тебе кричать. Ти в депресняку - на тебе кричать. З цього може бути нормального наслідки.
3. Якщо ти репетуєш - це твоя проблема, а не дитину. Кричали на тебе, а може й більше... тебе ображали, на роботі, вдома, у дитинстві. Та взагалі млинець, ти чого кричиш?
4. Якщо ти репетуєш, ти, швидше за все, супер втомилася від усього і немає підтримки чоловіка.
5. Якщо ти репетуєш, то ти дивно не розумієш, що діти не роблю щось на зло, не падають на зло, не кидають на зло.

6. Якщо ти репетуєш - ти не знаєш, що чисто фізіологічно у дітей до 6 років є якась розкоординація рухів. Це не дорослі – вони ростуть та розвиваються.
7. Якщо ти репетуєш - ти виглядаєш з боку дико. Кричати на дитину для мене особисто - це звичайно ознака слабкості дорослого. Невміння справлятися із собою, незнання що робити.
8. Підняти руку на дитину - для мене це один в один те саме, що чоловік піднімає руку або кричить на жінку. Більш сильний - на більш слабкого. І це жерсть!
9. Дитина, на яку кричать - буде і сама кричати на інших. Адже це правильно, якщо так робить приклад — Мама.

Це, безумовно, моя особиста думка. Навіяла мати, кричала на 4-річну дочку, яка впала: «закрий рота»! Немає слів!


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти