Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="280925"]
Виховання

Книжки від Миколая: 5 найкращих дитячих новинок

0
Наближається день Святого Миколая, коли українські батьки вже традиційно разом зі сладами кладуть під подушку дітям добрі ціка

Наближається день Святого Миколая, коли українські батьки вже традиційно разом зі сладами кладуть під подушку дітям добрі цікаві книжечки. Разом із національною книжковою платформою Yakaboo пропонуємо обрати щось із цих святкових новинок.

різдво, новий рік день Святого Миколая книжки для дітей про Святого Миколая

Джерело: freepik

Святий Миколай вирушає до космосу

Паоло Манчіні, Лука де Леоне

Космос та космічні подорожі — тема, яка надихає дітей. А що як Святий Миколай першим вирушити розвідати, що там, у незвіданих глибинах космічного простору? А потім пізнавально та весело розповісти про свої пригоди та про різдвяні чудеса, які не припиняються і в космосі. Нові пригоди Святого Миколая та його друзів до уваги маленьких читачів.

Святий Миколай вирушає до космосу


Святий Миколай вирушає на відпочинок

Паоло Манчіні, Лука де Леоне

Святкова пора для багатьох — це ще й період зимових канікул та відпусток. Тільки Святий Миколай все працює та працює. А якби й він собі поїхав на відпочинок? Святий Миколай та компанія його друзів вирушають у далекі краї. Отже, його цікаві незвичайні пригоди разом із звірятками та казковими персонажами — в основі сюжету книги для дітей.

Святий Миколай вирушає на відпочинок

Листя Катрусі до святого Миколая та Бабусі

Олена Лєбєдєва

Маленька Катруся свого листа до Святого Миколая не пише, а малює. А ще вона пише своїй бабусі, яка захворіла і не може приїхати на свята. Дівчинка розуміє котячу мову і вірить, що святий Миколай здійснює заповітні бажання, але ще не знає, що листи, надіслані з любов'ю, приховують у собі дивовижну силу… Та скоро Катруся відкриє цю таємницю, адже тепер вона, як доросла, має ключ - Ключ від поштового ящика.

Листя Катрусі до святого Миколая та Бабусі

Святий Миколай і папужка з Набережної Перемоги

Богдана Бондар, Люба Кіндратович

Історія на реальних подіях: все, що описано в цій книжці, насправді трапилася із відомою художницею та волонтеркою Богданою Бондарю. Саме вона створила ілюстрації до цієї книжки, як і раніше, до книжок «Мрія. Небесні авіалінії» та «Пес Патрон. Маленька історія про велику мрію». Чому у кожній своїй книжці Богдана неодмінно малює пташку і до чого тут святий Миколай та Набережна Победы у Дніпрі? Зацікавилися? Тоді треба читати!

Святий Миколай і папужка з Набережної Перемоги

Від Миколая – до Різдва. Велика книга зимових розваг

Розплануймо зимові розваги за дитячим святковим календарем! Книга допоможе бавитися та розвиватися. У ній ви знайдете щодня:

  • вірші, пісні, колядки, щедрівки, які знадобляться під час зимових свят та у період шкільного навчання;
  • розмальовки та творчі завдання, які формують художній смак;
  • загадки, що сприяють розвитку уяви, логіки та уваги;
  • завдання з наліпками незамінні для розвитку дрібної моторики;
  • лист до Святого Миколая, у якого дитина поділиться своїми добрими діями та попросити подарунок до свята.

На кожній сторінці різні завдання, щоб дитина змінювала вид діяльності і не нудьгувала. Все, щоб подарувати маленькому читачеві чарівну казку та допомогти провести дозвілля весело та з користю.

Від Миколая – до Різдва. Велика книга зимових розвагДумка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти