Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="124729"]
Виховання

Як відстежити місцезнаходження дитини: топ-5 мобільних додатків

Old date: 2017-03-12
Current date: 2022.05.17
New date: 2017.05.28
2
У 2016 році в Україні зафіксовано 1700 випадків або заяв про зникнення дітей. Більшість із цих дітей так і не повернулася додому. за

У 2016 році в Україні зафіксовано 1700 випадків або заяв про зникнення дітей. Більшість із цих дітей так і не повернулася додому. Тому кожному з батьків потрібно брати до уваги всі можливі методи захисту своєї дитини.

moochiesforkids.com.au

moochiesforkids.com.au
У наш час сучасних технологій ми можемо використовувати нові можливості смартфонів, щоб відстежити місцезнаходження дитини та знати, що з нею все гаразд. Більшість таких програм доступні кожному з батьків і підтримуються всіма гаджетами з модулем GPS.

Пропонуємо вам придивитися до 5-ти безкоштовних програм для безпеки ваших дітей, які працюють на платформах Android та IOS.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти та гаджети: коли краще знайомити дитину зі смартфоном

Ця корисна програма не тільки відстежить місцезнаходження дитини в режимі реального часу, але і рівень заряду на його смартфоні. Тут ви можете визначити межі безпечних зон, і якщо дитина вийде за них, на ваш смартфон прийде повідомлення про це.


Крім того, у додатку можна задати певну точку, якої дитина має досягти. Це дуже зручно, якщо ви відправляєте його до родичів або на секцію одного. Sygic Family дозволить мамам не хвилюватися і не дзвонити дитині через кожні 10 хвилин. Як тільки дитина прибуде до місця, вам прийде повідомлення.

У програмі також можна спілкуватися онлайн зі своїми членами сім'ї. Але найголовніше – тут є спеціальна кнопка «SOS», при натисканні на яку з телефону дитини вам прийде точна адреса його місцезнаходження.

Життя 360

Від попередньої програми Life 360 ​​відрізняється дизайном та унікальною функцією: ви можете відстежити місце розташування навіть тих ваших родичів, які не мають смартфонів, а користуються вони звичайними трубками. Це актуально для того, щоб стежити за безпекою людей похилого віку, наприклад наших батьків.


Програма також показує точні координати місцезнаходження кожного члена сім'ї, і дає знати про вихід із безпечних зон, є тут і кнопка SOS. Крім того, на карті ви можете побачити найближчі пункти швидкої допомоги, якщо раптом у вас виникла неприємність (лікарні, пости з поліцейськими, притулки, аптеки тощо).

У додатку можна вільно переписуватися з дитиною і паралельно спостерігати її пересування містом.

shapingyouth.org

shapingyouth.org

MamaBear

MamaBear — ще одна корисна програма для відстеження розташування вашого чада. Крім всіх корисних базових функцій, які є і в попередніх програмах, у цій ви знайдете дещо унікальне.


Наприклад, тут ви зможете бачити поведінку дитини в Інтернеті: скільки нових друзів у соцмережах у неї з'явилося, чи використовується в її діалогах ненормативна лексика (ця функція існує заради безпеки: можливо, так дитину залякують або знущаються з неї).

Також додаток покаже всі чекіни та фотографії, на яких відзначили вашого малюка. Але особливо корисною функцією для батьків буде показник швидкості пересування дитини. Якщо вона занадто висока, то він пересувається не самостійно, а за допомогою автомобіля або громадського транспорту.

goodsph.wordpress.com

goodsph.wordpress.com

Google Latitude

Google Локатор — універсальна програма, за допомогою якої ви зможете бачити місце розташування будь-якої людини з вашого списку контактів, за її згодою, звичайно.


Щоб програма почала працювати, потрібно просто увійти до неї і додати контакти ваших родичів і друзів через пошту Gmail. Коли вони підтвердять ваш запит, вам буде видно їх координати.

Примітно, що програма працюватиме навіть у тому випадку, якщо вона не активна або телефон заблокований. Тут також можна листуватися через простий месенджер, Google Talk або Gmail.

відстежити місцезнаходження дитини

engadget.com

Mobile Kids

Можливості цієї програми дозволяють батькам дуже ретельно стежити не тільки за пересуваннями свого чада, але і за поведінкою в мережі.

Завдяки Mobile kids ви можете отримувати оповіщення, коли ваша дитина користується інтернетом або сидить у соцмережах уночі, додала нові контакти або встановила новий додаток.

Також тут батьки можуть встановити ліміти для дитини: стільки повідомлень на день вона може надіслати і який їхній максимальний обсяг. Додаток також має тривожну кнопку SOS і свій внутрішній месенджер для листування між членами сім'ї.


програми для безпеки дитини

cultfandroid.com

Звичайно, такі програми можуть дуже допомогти батькам в деяких ситуаціях і значно поберегти їх нерви. Але це не означає, що потрібно використовувати ці програми для тотального контролю та стеження дітей. Довіряйте своїм чадам, і вони віритимуть вам у відповідь!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Діти та гаджети: 10 причин відібрати у дитини планшет
Діти та соціальні мережі. Думка відомих мам


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

2 коментарі на «Як відстежити місцезнаходження дитини: топ-5 мобільних додатків»

 1. Аватар Вероніка:

  А «Де мої діти»? Якщо вже мова про відстеження дитини, то воно точно на першому місці має бути, кажу вам як людина, яка спробувала ВСІ

  Відповісти
  • Аватар Kira Petrakovskaya:

   Вероніка, дякую за коментар, додамо до списку.

   Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x