Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="171692"]
Виховання

Досить жалкувати, починайте жити: лист мами про помилки виховання став хітом мережі

Old date: 2018-01-18
Current date: 2022.09.28
New date: 2018.02.11
0
Дитинство швидкоплинне. І найчастіше, ми, батьки, шкодуємо про час, що минув, і мріємо повернути його назад і виправити всі помилки.

Дитинство швидкоплинне. І найчастіше, ми, батьки, шкодуємо про час, що минув, і мріємо повернути його назад і виправити всі помилки виховання.

Чи варто шкодувати про час і втрачені можливості? Історія цієї мами, яка підкорила користувачів мережі, допомагає нам вчитися на своїх помилках та жити, насолоджуючись кожною хвилиною близькості зі своїм малюком!

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

«Я мама двох дітей і мені часто кажуть: «Насолоджуйтесь ними! Вони ростуть так швидко». І часто я підозрюю, що за цією фразою зовсім інший підтекст — ти жахлива мати. Але одне я точно знаю, дитинство швидкоплинне.


Я ніколи не думала, що буду про щось шкодувати. Але зараз, коли моїм малюкам 6 та 8 років, мене переповнюють жаль.

Я жалкую, що надто часто не приділяла їм уваги. Я надто втомлювалася і перестала помічати їхні маленькі перемоги. Я так раділа, що більше не буде брудних памперсів, а їм на зміну прийшли гори брудної спідньої білизни. А коли у малюків різалися зубки, я згадувала благословенні дні, коли вони тільки народилися, і все, що вони тоді робили — їли і спали. Я пам'ятаю, як з полегшенням тягла своїх малюків у дитячий садок, адже вдома вони були зовсім нестерпні, і єдине, чого я хотіла на той час — спокою та тиші.

Я знаю, що на зміну маленьким дитячим проблемам приходитимуть більші, які вже не зможуть вирішити мамині обійми чи візит Зубної феї. І я зрозуміла, що не хочу, щоб дитинство моїх малюків пройшло повз мене тільки тому, що я втомилася чи мені набридло. Адже їм лише шість і вісім років.

А потім почнеться школа, з'являться проблеми з однолітками, знову будуть питання, і знову — жалю.

І можливо, мені вдасться трохи перепочити, коли мої діти закінчать школу, вступлять до коледжу, і лише зрідка приїжджатимуть додому на вихідні. Але це все буде згодом.

А зараз мої жаль навчили мене розуміти: життя йде своєю чергою і нам завжди є в чому каятися, завжди є щось, що можна було зробити інакше.

Але якщо у вас є діти, не будьте схожими на мене, не журіться, що ви вже не зможете повернути. Адже, жалкуючи про минуле, ви не помічаєте прекрасні моменти в теперішньому. Моменти, які теж можуть бути втрачені, адже ви витрачаєте своє життя на жаль».


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти