Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="187448"]
Виховання

Бажаєте похвалитися своїми дітьми – зробіть це правильно

0
Бажання похвалитися тією чи іншою мірою властиве кожному з нас. Таким чином ми намагаємося привернути до себе зайву увагу та

Бажання похвалитися тією чи іншою мірою властиве кожному з нас. Таким чином, ми намагаємося привернути до себе зайву увагу і підкреслити свої переваги.

як правильно хвалитися дітьми

Джерело: Freepik

Ця якість набуває особливого розмаху коли у нас з'являються діти. Ми готові нескінченно говорити про їхні знання, вміння та навички, іноді занадто перебільшуючи їх. І коли наші друзі чи близькі відмовляються слухати наші нескінченні історії, ми ображаємось.

Психологи вважають, що існує величезна різниця між гордістю за досягнення своїх малюків та хвастощами. Отже, як навчитися правильно хвалитися своїми дітьми?

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Діан Барт, психотерапевт вважає: «Наші діти – це відображення нашого уявлення про себе Тому хваляючись досягненнями свого малюка, ми ніби говоримо: «Подивіться, що я зробив! Чи це не геніально!»


Пам'ятайте, з ким ви розмовляєте

У реальному житті, досягнення вашого малюка цікавлять лише вас, батьків, та найближчих родичів. Пам'ятайте, що сторонні люди не повинні цікавитися вашими дітьми. А намагаючись згорнути розмову на тему успіхів вашого малюка, не починайте перераховувати весь список його досягнень, а краще розкажіть пов'язану з ним кумедну історію. Так вас не визнають занудою.

як правильно хвалитися дітьми

Джерело: Freepik

Усі батьки хвалиться, тому будьте терплячим слухачем

Вміння слухати інших людей – важлива соціальна навичка, тому якщо вам так хочеться поділитися успіхами свого малюка, будьте готові вислухати інших батьків.

Пам'ятайте, що у кожного з батьків є привід пишатися успіхами свого малюка і не намагайтеся перевершити у похвалах інших людей.

Вихваляння та соціальні мережі

Соціальні мережі існують для того, щоб відобразити кожен момент вашого життя. Те саме стосується дітей. Іноді батьки не відчувають грані та хвастощі стає надмірним, а іноді навіть небезпечним. Робіть це нейтрально, просто ведіть щоденник життя малюка, відзначаючи в ньому значущі події, про які вам згодом обов'язково нагадає Facebook або Twitter.

Не при дітях

Не варто нахвалювати дитину в її присутності, адже діти точно копіюють поведінку батьків, а значить, згодом почнуть хвалитися перед іншими дітьми вважаючи це нормою. Крім того, у дитини може скластися хибне уявлення про власну значущість та непогрішність.

як правильно хвалитися дітьми

Джерело: Freepik

Чим варто хвалитися, а про що краще промовчати

Батьки пишаються всім, що зробив їхній малюк, адже це свідчення того, що він росте і розвивається. Перший крок, перший зуб, перше слово і перші прокази бувають у житті кожного малюка і можуть стати приводом для гордості.

Радуйтеся тому, що відбувається, але не розцінюйте ці речі як особливі досягнення, це лише особливості розвитку кожного малюка. І вже тим більше не варто порівнювати свою дитину з іншими дітьми, адже кожна людина росте та розвивається у своєму ритмі та зі своєю швидкістю.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти