Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281647"]
Воспитание

Гратися і не боятися: конкурс для дитячих садочків

0
Підтримуйте ментальне здоров’я дошкільнят та отримуйте розвивальні набори. МОН України запрошуємо вихователів закладів до
Підтримуйте ментальне здоров’я дошкільнят та отримуйте розвивальні набори.
конкурс для дитячих садочків
МОН України запрошуємо вихователів закладів дошкільної освіти разом зі своїми вихованцями долучитися до конкурсу «Гратися і не боятися» та отримати розвивальні набори для щоденних занять від UNICEF Ukraine.

Умови конкурсу

  • Запишіть коротке відео про те, як ви разом із дітьми вашої групи робите руханку під пісню «Я і ти».
  • Оберіть один з інструментів підтримки ментального здоров’я дітей, що міститься в Рекомендаціях МОН; запишіть коротке відео або зробіть фото про те, як його використовуєте у щоденній роботі з вашими вихованцями; додайте короткий опис.
  • Поділіться своїм найдієвішим інструментом (комплексом інструментів) для розвитку навичок дошкільнят, запишіть коротке відео або зробіть фото про те, як ви його застосовуєте в роботі з вихованцями, додайте опис.
  • Відправте виконані завдання через форму (bit.ly/42oLk2f), заповніть усі необхідні поля.
  • Учасниками конкурсу можуть бути всі вихователі, що представляють різні дитячі групи, одного державного (комунального) закладу дошкільної освіти.
діти конкурс для дитячих садочків

Джерело: freepik

! Конкурс триватиме до 29 лютого. Серед учасників, що виконали умови, оберуть 200 переможців, які отримають від UNICEF розвивально-розважальні набори для дітей.
! Хочемо зауважити: до участі в конкурсі НЕ приймають заявок від родин, приватних закладів освіти і шкільних колективів.
Діліться вашими відео та фотографіями в соцмережах із хештегом #ЯіТи та відміткою UNICEF Ukraine в Instagram та Facebook, ми будемо дуже цьому раді!
Нумо гратися й не боятися!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты