Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270360"]
Виховання

Еко-вечірка: 5 способів зробити дитяче свято екологічним

0
Дитячі свята завжди асоціюються з повітряними кулями, пластиковими тарілками з яскравими малюнками та, звичайно, подарунками у бл

Дитячі свята завжди асоціюються з повітряними кулями, пластиковими тарілками з яскравими малюнками та, звичайно, подарунками у блискучій упаковці.

день народження

Джерело: Freepik

Здається, що день народження чи будь-яка інша дитяча вечірка не можуть відбутися без цієї гори пластикового мусора. Але це негаразд.

Створити святковий настрій та влаштувати грандіозну дитячу вечірку можна і в еко-стилі. У цьому матеріалі розповідаємо, як провести екологічний день народження та зробити дитяче свято безпечним для довкілля.

Запрошення

Дитяче свято починається з запрошень. Якщо ви хочете зробити цей світ екологічним, відмовтеся від яскравих листівок-запрошень. Задоволення від такого запрошення триватиме не більше 10 секунд, а потім воно, рано чи пізно, вирушить у мусор.


Віддавайте перевагу онлайн-запрошенням. До того ж, це чудовий спосіб повідомити гостям, що ви плануєте «екологічну» вечірку. Надсилати запрошення в електронному вигляді можна різними способами – від імейлів, до месенджерів та соцмереж.

Такий спосіб, до речі, дозволити відразу отримати зворотний зв'язок і точно спланувати кількість гостей. А можна перетворити процес створення запрошень у захоплюючу годину для вас та дитини. Спробуйте створити дизайн разом!

дитячий день народження

Джерело: Freepik

Святкове меню

Досить часто меню на дитячій вечірці рясніє готовими тортами, піцою, конфетами, газованими солодкими напитками та іншими покупними стравами. І, звичайно, упаковкою.

Складаючи меню на дитяче свято, батьки також часто переборщують із кількістю страв. Але пам'ятайте, що дитяча вечірка це, перш за все, розваги та веселощі, а не їжа.

Обмежте меню та вибирайте корисні страви, а також як сладкий десерт запропонуйте не торт із магазину, а фрукти або, наприклад, домашній мармелад та зефір. Замість газованих напитків також можна запропонувати гостям смачний та корисний морс чи компот.

Найголовніше – вміти креативно подати страву, адже коли вона виглядає цікаво, діти можуть полюбити навіть моркву з брокколі. Крім того, важливо враховувати інтереси та особливості дітей у харчуванні. Якщо їжі буде в міру, але з повагою до шкірного гостя, то свято вдасться на славу.

Посуд

Відмовляємося від одноразового посуду та деталей сервірування. Звичайно, яскравий посуд створює атмосферу свята, і ви запитаєте, що ж робити? Щоб не створювати зайві відходи, ретельно продумайте меню та сервірування – це дозволить зменшити кількість використаного посуду.

Якщо немає можливості або бажання використовувати скляний посуд, який може розбитися під час дитячого свята, краще вибирати покупні паперові стаканчики та тарілки. Також відмовтеся від соломинок та непотрібних деталей сервірування.

Віддайте перевагу лляним або паперовим скатертинам, які екологічні і виглядають ошатніше.

дитячий день народження

Джерело: Freepik

Святкова атмосфера

Хто сказав, що атмосферу свята можна створити лише за допомогою повітряних куль і конфетті з фольги? Прикрасьте ваше свято екологічно – за допомогою паперових гірлянд, плакатів, а також декору з пап'є-маше. До речі, до цього можна залучити і вашу дитину напередодні свята, адже це чудова взаємодія для дитини та батьків.

Як прикрасу ви також можете використовувати свіжі квіти та рослини, ягоди та фрукти, з яких можна зробити подобу гірлянді.

подарунки

Важливо попередити гостей про екологічність вашого свята та заздалегідь сказати про упаковку подарунків.

Щоб мінімізувати кількість сміття після свята попросіть гостей не пакувати подарунки в обгортковий папір або фольгу.

Ви також можете обговорити і самі подарунки, якщо хочете уникнути неприємних несподіванок – наприклад, іграшок із пластику. Наприклад, запропонуйте гостям вибрати загальний великий подарунок.

Відмінний вихід із ситуації – дарувати враження залежно від уподобань та віку дитини. Так, гості можуть подарувати сертифікат для відвідування аквапарку або квитки до парку розваг.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти