Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="167621"]
Виховання

Дитинство напоказ: 6 причин, через які не варто публікувати фото своїх дітей у мережі

0
Сьогодні модно жити напоказ. Кожен крок і кожну подію в житті ми поспішаємо висвітлити у Facebook або Instagram - ми публікуємо фото своїх дітей.

Сьогодні модно жити напоказ. Кожен крок та кожну подію в житті ми поспішаємо висвітлити у Facebook або Instagram — ми публікуємо фото своїх дітей, пости з роздумами про життя та навіть доволі особисті історії. Проте чи ви колись замислювалися, чи варто батькам встановлювати межі публічності, коли йдеться про дітей?

фейсбук

Джерело: instagram@thatsval

Даніель Діректо-Местон, мама двох дітей, журналіст та видавець з Лос-Анджелеса обговорила з експертами та батьками дуже гостре питання: чи варто мамі робити свою вагітність та народження малюка надбанням громадськості.

«Я щаслива мама двох дітей, проте я не поспішала поділитися новинами про народження малюків зі своїми друзями у Facebook та Instagram. Я стала однією з тих мам, які не бажають ділитися подробицями життя своєї дитини в інтернеті».

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Експерти з безпеки та психологи в один голос нагадують батькам про важливість налаштувань конфіденційності у соціальних мережах. Батьки неусвідомлено публікують фотографії своїх дітей, наприклад, на тлі власного будинку з видимою адресою вулиці або з встановленою геолокацією, відзначають мітками своїх близьких друзів та родичів, і в результаті ненавмисно розкривають особисті дані.


Навіщо нам потрібні «лайки»

«Люди потребують соціального зв'язку — ми не можемо жити без нього фізично та психологічно. Боротьба за «лайки» робить соціальні мережі дуже привабливими для людей», — каже Памела Рутледж, директор дослідницького центру психології засобів масової інформації та професор Вищого університету Філдінга.

Нам подобається отримувати «лайки», саме тому ми робимо надбанням громадськості кожен момент свого особистого життя та кар'єри. Ми публікуємо фото та відео своїх дітей, проте не завжди цікавимося, як саме маля ставиться до такої публічності.

Діти не можуть контролювати свою присутність у мережі

Якось діти можуть обуритися тим, яке фото їхні батьки виклали у відкритий доступ. Адже коли батьки діляться інформацією про своїх дітей в інтернеті, вони роблять це без їхньої згоди», — пише Стейсі Б. Штейнберг, автор нещодавнього дослідження з питань конфіденційності дітей у епоху цифрових технологій.

Наявність великої кількості фото вашої дитини в інтернеті робить її вразливою. Перш ніж документувати його повсякденне життя онлайн, подумайте про почуття, які дитина може відчувати згодом.

діти

Джерело: www.freepik.com

Побоювання щодо конфіденційності

Нещодавно Ештон Катчер пояснив, чому він і його дружина Міла Куніс вирішили не публікувати фотографії своїх дітей в Instagram.

«Ми обрали кар'єру та популярність, але наші діти цього не зробили. Це їхнє особисте життя», — сказав популярний актор в одному інтерв'ю.

Багато користувачів Інтернету закривають доступ до фотографій особистого змісту в соціальних мережах, роблячи їх доступними лише для членів сім'ї та друзів. Немає нічого більш особистого, ніж ваша дитина, тому не варто ділитися всіма подробицями його життя з передплатниками Facebook та Instagram.

Міла Куніс та Ештон Катчер

Джерело: instagram @ashtonmila

Важливе та не дуже

Алекс Брандт-Барнард Расмуссен, яка перебуває в інтернет-спільноті MyDomaine Moms, так пояснила своє ставлення до питання публічності: «Ми були надто зайняті новонародженим, тому поділилися новиною про його народження з друзями через деякий час».

Молодим батькам вистачає турбот із малюком: купання, годування, догляд. Чи варто витрачати дорогоцінний час, щоб відповідати на вітальні коментарі у Facebook?

Повага до почуттів інших батьків

Подумайте про почуття інших людей. Можливо, серед ваших друзів у мережі є люди, які стикалися з викиднями, зазнавали труднощів із зачаттям, проходили процедуру ЕКЗ і не хочуть ятрити свої рани.

Потреба у підтримці

Іноді дуже важливо отримати підтримку від людей, які опинилися в такій же ситуації, які зіткнулися з такими ж труднощами. В інтернеті є багато корисних ресурсів та форумів, на яких молоді матусі обмінюються думками та отримують консультації фахівців. Варто пам'ятати, що ви можете отримати як хорошу, так і погану пораду. Слідувати йому чи ні – це виключно ваш вибір!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти