Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="61027"]
Виховання

Дитячий садок — чи потрібна вона дитині?

Old date:
Current date: 2023.02.04
New date: 2014.12.29
1
Чи обов'язково віддавати дитину до дитячого садка? Водити або не водити малюка в дитячий садок – питання дуже індивідуальне, залежить.
Діти грають у дитячому садку - фото

Діти грають у дитячому садку (фото Burda Media)

Чи обов'язково віддавати дитину до дитячого садка?

Водити чи не водити малюка в дитячий садок – питання дуже індивідуальне, залежить від стану здоров'я малюка, його комунікабельності та особливостей психофізичного розвитку (наприклад, рівня розвитку мови, рухової активності тощо).
Якщо ви вирішили вести дитину в колектив, постарайтеся зробити це не раніше, ніж коли малюкові виповниться 2,5-3 роки, і обов'язково після ретельної підготовки (консультації з лікарем, загартовування протягом щонайменше півроку, щоденного спілкування з дітками на майданчику або в розвиваючому центрі).
У перші дні відвідування садка підтримуйте малюка, навіть якщо він приходить до групи всього на годину-дві. У маленького дитсадка перші 2-3 тижні йде складний період адаптації, причому, навіть якщо малюк практично не плаче при розлуці з мамою або татом.
У вас є можливість і бажання залишити малюка вдома, не переживайте: це ніяк не позначиться на його соціальній адаптації. При цьому важливо приділяти дитині достатньо уваги з боку дорослих (грати, розмовляти, читати, розвивати необхідні навички), а також давати дитині можливість спілкуватися з іншими дітьми – в гостях, на дитячому майданчику, у спортивній секції або в центрі розвитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правила діалогу з вихователем

 Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Один коментар на "Дитячий садок - чи потрібен він дитині?"

  1. Аватар Ігор:

    Бред.

    Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти