Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281400"]
Воспитание

Чому дітям потрібні іграшки та навіщо ними ділитися?

0
Грати настільки важливо, що право дітей на гру зафіксовано в Конвенції ООН “Про права дитини“, що була ратифікована Україною в 1997 �

Грати настільки важливо, що право дітей на гру зафіксовано в Конвенції ООН “Про права дитини“, що була ратифікована Україною в 1997 році. Чому іграшки мають таке величезне значення, скільки їх має бути для гармонійного розвитку та навіщо ними ділитися – читайте далі.

дитина, іграшки Чому дітям потрібні іграшки та навіщо ними ділитися?

Джерело: freepik

Не просто забавка

Що б не відбувалося довкола, діти продовжують грати та мріяти про нові іграшки. І це не дивно, адже так вони пізнають світ, здобувають знання та досвід, вчаться бути більш самостійними і відповідальними. Під час гри різні ділянки мозку інтегруються та взаємодіють одна з одною. Як результат – утворюються сильні нейронні зв’язки, формується особистість і закладаються основи вміння розв’язувати проблеми в дорослому житті. Під час стресових ситуацій, в яких сучасні українські діти опиняються щодня, іграшки особливо важливі. Вони допомагають підтримувати емоційний комфорт і знімати психологічне напруження. У грі малюк може дати вихід негативним емоціям, переживанням і страхам.

Чим більше іграшок – тим краще?

Якщо іграшки такі корисні, напевно, слід купувати їх якнайбільше? Насправді – ні. Дослідження доводять, що діти, у яких багато іграшок, легше відволікаються та менше фантазують. Учені вважають, що велика кількість іграшок в ранньому віці може призвести до розвитку синдрому дефіциту уваги, що в майбутньому вплине на здатність дитини засвоювати інформацію.

Надмірність шкодить не лише дитині, але й планеті. Індустрія іграшок використовує найбільше у світі пластику. За даними Єльського університету, приблизно 80% іграшок щороку потрапляють у сміття, забруднюючи навколишнє середовище.


Але є спосіб виправити це: дарування вживаних іграшок не тільки зменшить кількість відходів, а й допоможе дітям із малозабезпечених сімей.

іграшки Чому дітям потрібні іграшки та навіщо ними ділитися?

Джерело: freepik

Чому важливо ділитися

Нині чимало сімей в Україні через фінансову скруту не мають можливості купувати дітям іграшки. У той самий час у когось можуть бути непотрібні вже іграшки, які лежать забутим вантажем у шафі. Подарувати їх іншим дітям, які можуть про них лише мріяти, – корисно як для того, хто отримує, так і для того, хто віддає. Адже так ми вчимо дітей бути небайдужими, розвиваємо в них емпатію і відповідальне ставлення до споживання та навколишнього середовища. Головне – робити все разом, щоб дитина відчула залученість: обрати іграшки, якими вона готова поділитися, запакувати їх, відправити.

Як і де ділитись іграшками

Якщо ви вирішили подарувати непотрібні вже іграшки іншим дітям, зробити це можна різними способами. Один із найзручніших – на сайті проєкту Circle of Toys.

Тут можна знайти понад 24 000 заявок від родин, які не можуть дозволити собі зараз купувати іграшки. Здебільшого йдеться про дуже прості речі – лялька, м’яч, м’яка іграшка тощо. Після реєстрації ви зможете переглянути всі запити і здійснити будь-яку з цих мрій, напряму відправивши іграшку – вживану, якщо вона в гарному стані, чи нову, якщо ви маєте змогу її придбати.

Чим більше іграшок – тим краще?

Зробити світ трішечки кращим під силу кожному. І вам теж!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
іграшки
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты