Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="264376"]
Воспитание

Be smart: 7 цікавих мобільних ігор для дітей

0
XXI століття диктує людству свої правила. Сьогодні ми не ділимо світ на чорне й біле: не вважаємо гаджети суцільним злом чи чарівною �

XXI століття диктує людству свої правила. Сьогодні ми не ділимо світ на чорне й біле: не вважаємо гаджети суцільним злом чи чарівною паличкою, яка дасть правильні відповіді на всі запитання. Ми критично мислимо й аналізуємо інформацію.

мобільні ігри з розумом

Джерело: freepik

Цього ж хочемо навчити і дітей! Робимо все, аби вони були емоційно здоровими та знаходили вихід із будь-якої непередбачуваної ситуації. Ми розвиваємо їхню логіку та чіткість у прийнятті рішень, залучаємо креативне та критичне мислення. Формуємо самостійність без додаткових стресів чи утисків.

Тож як розвивати дітей, граючи? Як тренувати мозок зрозумілими для них прийомами? Добіркою корисних застосунків діляться експерти онлайн-школи освітнього проєкту «На Урок».

1. Brain Wars

Існує думка, що змагатися треба лише з собою. Ставати кращим день за днем та порівнювати себе виключно з собою «вчорашнім». І це так! Але конкуренція може стати ефективним рушієм розвитку особистості! Додаток Brain Wars дасть можливість позмагатися в інтелектуальних двобоях із суперниками з усього світу.


Під час дуелі юні лицарі змагатимуться за розвиток пам’яті, логіки та уважності. Кожен раунд складається з чотирьох рівнів із різними інтерактивними завданнями. Діти прокачують швидкість мислення та вдосконалюють математичні навички.

Слід бути уважним і концентруватися на завданні. Адже на виконання кожного завдання дається лише тридцять секунд, упродовж яких треба перемогти суперника. Після кожного раунду додаток показує рівень розвитку когнітивних здібностей гравця. І що важливо, дитина може спостерігати за статистикою власних перемог та радіти самовдосконаленню!

 • Ціна: безкоштовно (є преміумверсія).
 • Мови: англійська.
 • Завантажити: IOS, Android.
ігри для дітей

Джерело: freepik

2. Peak

Це саме той випадок, коли один додаток може тренувати все й одразу: пам’ять, швидкість мислення, логіку й уважність. У пригоді стане набір мініігор Peak.  Застосунок розроблений експертами з нейропсихології, когнітивної науки та освіти, тож і ефект буде неймовірним!

Перш ніж перейти до інтелектуальних тренувань, дитина пройде тест, який допоможе проаналізувати рівень її умінь і навичок. Подальші вправи та головоломки добиратимуться автоматично, відповідного рівня складності. У безкоштовній версії цілком достатньо інтерактивних завдань, щоб прокачати мозок!

 • Ціна: безкоштовно (є преміумверсія).
 • Мови: англійська, французька, німецька, італійська, японська, корейська.
 • Завантажити: IOS, Android.

3. NeuroNation

Стрес, вигорання та апатія – ці проблеми вже давно перестали бути виключно «дорослими». Настрій та емоційну стабільність слід берегти змолоду! У цьому додатку ви знайдете чимало інтерактивних завдань для профілактики стресу та вигорання. Вони розвивають пам’ять, концентрацію, увагу, логічне та креативне мислення. Розробники NeuroNation стверджують, що всі завдання створювали спільно з нейропсихологами та на основі наукових досліджень.

Застосунок має яскравий інтерфейс. Зручний та наочний. Діти мають змогу відстежувати власний прогрес та отримувати за досягнення віртуальні нагороди. Це неабияк мотивує рухатися далі!

 • Ціна: безкоштовно (є преміумверсія).
 • Мови: англійська, французька, німецька, італійська, португальська, іспанська.
 • Завантажити: IOS, Windows phone, Android.
Цікаві додатки для дітей

Джерело: freepik

4. Brainsparker

Мозок, як і м’язи, завжди потрібно тримати в тонусі! Для цього він має генерувати ідеї та приймати креативні рішення. Але як це прокачати? Де знайти інтелектуальний тренажер? На допомогу приходять картки для натхнення та творчості з додатка Brainsparker.

Застосунок містить 250 карток зі словами, фразами, цитатами, діями та запитаннями. Просто струсніть смартфон, щоби перетасувати колоду, і витягніть будь-яку картку – в ній буде підказка, яка направить ваші думки у потрібному напрямі.

 • Ціна: безкоштовно (є преміумверсія).
 • Мова: англійська.
 • Завантажити: IOS, Windows phone.

5. Behance

Насолода для очей, яку діти зможуть створити власноруч. Цей додаток розвиватиме у ваших учнів креативність й естетичний смак. До того ж вони дізнаються про тренди у сфері дизайну. Застосунок містить портфоліо зі сфері дизайну, моди, ілюстрації, промислового дизайну, архітектури, образотворчого мистецтва, реклами, книжкового оформлення, анімації, звукового дизайну тощо.

Діти можуть надихатися роботами професійних креативників, а можуть створити власний профіль. Там вони ділитимуться з іншими користувачами авторськими розробками.

 • Ціна: безкоштовно (є преміумверсія).
 • Мови: англійська, французька, німецька, італійська, польська, іспанська.
 • Завантажити: IOS, Android, Windows phone.
Корисні ігри для дітей

Джерело: freepik

6. Lumosity

Яке основне завдання школи та вчителів: передати готові знання чи заохотити дітей до щоденного навчання та вдосконалення? Правильної відповіді немає, але якщо для вас ближчим є другий варіант – додаток Lumosity задовільнить вашу потребу. До того ж стане електронним мотиватором дитини. А систематичні заняття гарантовано дадуть високі результати!

40 головоломок для розвитку логіки, пам’яті, уваги, гнучкості розуму та навичок розв’язання проблем. Усі мініігри розроблені нейробіологами. У цьому додатку учні мають змогу відстежувати власний прогрес розвитку.

 • Ціна: безкоштовно (є преміумверсія).
 • Мови: англійська, німецька, французька, іспанська.
 • Завантажити: IOS, Android, Windows phone.

7. Tailsideas – Furry artists idea generator

Чудово, коли людина випромінює здоров’я, світло та… нові ідеї! Утім, інколи вогник креативу слід запалити або ж додати до нього нестандартних рішень. І допоможе в цьому сервіс Tailsideas! Цей додаток пропонує тисячі ідей для артшедеврів та навіть для сторітелінгу. Чудова можливість для прокачування креативного мислення ваших учнів, чи не так? Ідеї подаються у вигляді коротких речень або слів.

Програма має англійський інтерфейс. Ця особливість стане в пригоді для написання чи розповідання історій англійською мовою. Програма пропонує створити власну історію або намалювати картину на різні теми. Наприклад, «Дракони танцюють на хмаринках», «Сонний єнот заснув посеред міста» тощо.

 • Ціна: безкоштовно.
 • Мови: англійська.
 • Завантажити: Android.

Тож навчання – процес цікавий та захопливий, а час слід проводити лише з користю. І тоді і креативне, і логічне мислення розвиватимуться на вищому рівні!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
ігри
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты