Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="168241"]
Виховання

9 помилок, які досвідчена мама ніколи не повторить з другою дитиною

0
Згадайте свою першу вагітність – подруги, батьки, лікарі навперебій давали поради, що і як треба робити. Перша дитина була дл

Згадайте свою першу вагітність - подруги, батьки, лікарі навперебій давали поради, що і як треба робити. Перша дитина була для вас першим досвідом материнства.

материнство помилки
</picture

Джерело: freepik.com

Малюк підріс, і знову дві заповітні смужки. Тепер ви вже не перелякана жінка, яка боїться зайвий раз взяти на руки малюка, ви досвідчена мама. Значить, багато чого з другою дитиною буде по-іншому.

Пропонуємо разом з нами дізнатися про ті помилки, які досвідчені матусі ніколи не повторять зі своєю другою дитиною.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

9 помилок, які досвідчена мама ніколи не повторить з другою дитиною

1. Не залишатиме малюка на ліжку одного

Ви точно не захочете залишати малюка на ліжку одного. До певного віку малюк повинен спати поруч із батьками, ви засвоїли цей урок із першим малюком.

2. Не купуватиме тонни дитячого одягу

Швидше за все, ви провели всю першу вагітність у магазинах, купуючи чергові милі боді або курточки. З другою дитиною все інакше, адже ви вже знаєте, що діти ростуть дуже швидко і половина речей так і залишиться у шафі без примірки. Ви стаєте практичнішими і купуєте тільки найнеобхідніше.

материнство помилки
</picture

Джерело: Freepik

3. Почне раніше чистити малюкові зуби

Навіть якщо дитина поки не їсть тверду їжу, ви більше не забуваєте про гігієну рота і як тільки у неї з'являється перший зуб, починаєте приділяти цій процедурі належну увагу.

4. Годуватиме на вимогу

З першою дитиною ви вставали через кожні дві години, незважаючи на те, що дитині не потрібно так часто їсти. Другого малюка ви годуєте на вимогу, тільки коли малюк дійсно голодний.

5. Налагодить зв'язок із малюком

Діти починають впізнавати голоси мами та тата десь у третьому триместрі. Підтримуйте зв'язок зі своїм малюком з першого дня, розмовляйте з ним — це важливо.

материнство помилки
</picture

Джерело: Freepik

6. Почне використовувати поїльник

За даними Американської стоматологічної асоціації, чашки-поільники допомагають запобігти руйнуванню зубів. Рекомендується перекладати малюків із пляшечок на поїльники вже з шести місяців.

7. Перестане документувати кожен крок

Напевно, з першим малюком ви вели сентиментальний щоденник розвитку малюка, записуючи буквально кожен крок. З другою дитиною ви точно знаєте, що час, проведений разом, набагато цінніший за записи на папері і навіть фотографії.

8. Привчить малюка спати у своєму ліжечку

Чим раніше ви привчите малюка спати у своєму ліжечку, тим легше вам буде, коли малюк підросте. Витягнути трирічного малюка з ліжка мами та тата складніше, ніж однорічного. Не повторюйте одну й ту саму помилку двічі.

9. Почне раніше привчати до горщика

Ваш перший малюк звик до памперсів і кожен похід на горщик ставав трагедією для всієї родини? З другим буде простіше, малюк наслідуватиме старшій дитині у всьому, в тому числі і в цьому.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти