Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274295"]
Виховання

7 «гріхів», за які не має бути стыдно мамам

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2022.05.21
0
Сучасні мами, попри всі складнощі, прагнуть бути ідеальними. Часто мами звинувачують собі за те, що роблять щось недостатньо.

Сучасні мами, попри всі складнощі, прагнуть бути ідеальними.

виховання дитини

Джерело: Unsplash

Часто мами звинувачують собі за те, що роблять щось недостатньо добре, або приділяють дітям недостатньо часу та уваги.

Але є «гріхи», за які мами мають пробачити. Про них ми розповідаємо у цьому матеріалі.

Відсутність щоденних розвиваючих ігор

У кожної мами буває таке, коли ввечері охоплює втому, а діти ставлять безліч питань, на які вже просто немає сил шукати відповіді в голові чи в інтернеті. Якщо ви поясните дитині, що стомилися і хочете відпочити, то вас зрозуміють. Діти впевнені, що мамі необхідно підзарядитися і завтра вони обов'язково отримають відповідь.

Спокійні вихідні вдома, замість активного проведення часу

Насправді діти найбільше полюбляють «ліниві» вихідні, коли можна довго лежати в постелі, їсти все, що заманеться, дивитися фільми або мультики та грати у настільні ігри.

Прання одного і того ж білизни тричі

Іноді мами потрапляють у ситуацію, коли вранці всі випрали, але ненароком забули розвісити білизну. Тоді доводиться включати сильніший режим, додавати більше порошку і кондиціонеру та запускати ще одну прання, виявивши білизну вранці в машинці.

Брудні зуби на ніч

Не варто турбуватися, якщо ви іноді забуваєте контролювати чищення зубів у дитини перед сном. Це, звичайно, не добре, але не смертельно. Головне, пам'ятати зуби хоча б вранці, щоб уникнути карієсу. Крім того, про корисні звички дитини треба дбати змалечку.

виховання дитини

Джерело: Unsplash

Стрігти нігті в останній момент

Це нормально, якщо ви не помітили, як у дитини швидко відросли нігті, і потім у останню хвилину вирішуєте цю проблему.

Замість повноцінного обіду бутерброд і фрукти

Існує думка, що обід обов'язково має складатися з супу та іншого (гарнір з м'ясом або рибою). Але це не є універсально. По-перше, більшість дітей просто не будуть дві страви. По-друге, зазвичай, їх важко змусити з'їсти навіть повноцінний завтрак (особливо літом у спеку), і змушувати їсти борщ у такі дні є невиправдано.

День без вечірньої ванни

Трапляються ситуації, коли ви з дитиною повертаєтесь пізно додому і маля засинає. Немає нічого страшного у відсутності одного прийняття душу на тиждень.

Насамкінець варто наголосити, що мами – не роботи. Мами також утомлюються і щодня борються з повсякденними проблемами, хоч іноді і здаються, але це абсолютно нормально.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x