Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="174686"]
Виховання

7 фраз, які ніколи не варто говорити своєму чоловікові при дітях

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2021.05.27
0
Ви дійсно вважаєте, що важливо не те, що ви кажете, а те, що ви робите? Зважаючи на все, так кажуть люди, які не мають власних

Ви дійсно вважаєте, що важливо не те, що ви кажете, а те, що ви робите? Зважаючи на все, так кажуть люди, які не мають власних дітей.

Діти дуже спостережливі і вони багато чому вчаться, дивлячись на те, як їхня мама та тато спілкуються один з одним. Ви вразите? Вони швидко навчаться виразити. Ви злитесь? Вони теж злитимуться. Ви лаєтеся? Діти теж будуть використовувати лайливі слова.

Втім, існують і менш невинні слова та фрази, які не варто говорити при дітях за жодних обставин.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


Ти надто чутливий/чутлива

Не можна заборонити почуття, ця фраза – погане посилання для дітей.

За словами Кімберлі Хершенсон, сімейного психолога з Нью-Йорка: «Подібна заява знецінює почуття вашого чоловіка і говорить про те, що його емоції не мають для вас жодного значення. Вам не повинні вказувати, що ви можете відчувати, а які емоції ви відчувати заборонено».

батьки сварки конфлікт не можна говорити під час дітей

Джерело: Fotolia

Мені байдуже

«Якщо ваш чоловік запитує вашу думку або пораду, а ви відповідаєте: «Мені все одно», це означає вас взагалі не цікавить те, що він говорить», - стверджує Хершенсон.

Вам може бути все одно, коли вас запитують, що віддаєте перевагу вечері, тайській або індійській кухні, тому що: а) вони обидві чудові, і б) після божевільного робітника для ви раді, що хоч хтось про вас подбав, позбавивши від необхідності готувати. . В інших питаннях варто виявляти більше уваги і делікатності.

Я зайнятий/зайнята

"Говорити дружину, що ви зайняті, продовжуючи сидіти в чаті або перевіряючи електронну пошту, означає прирікати його на самоту", - каже Кімберлі Хершенсон.

Для дітей це може бути сигналом про те, що мама та тато не важливі один одному.

батьки сварки конфлікт не можна говорити під час дітей

Джерело: Fotolia

Мені треба зайнятися спортом, бо я…

Навіть якщо вам справді не заважає схуднути, подібні зауваження можуть вплинути на самооцінку вашого малюка. Адже все, що ви кажете та робите, допомагає дитині формувати власне бачення, світосприйняття та модель поведінки.

А я тобі говорив/говорила

Навіть якщо ви на 100% мали рацію у баченні ситуації, а ваш партнер помилився, не варто зайвий раз це підкреслювати, особливо у присутності дітей. Кожен з вас має право на власну думку і його потрібно шанувати.

Подивися, що ти наробила/наробила

Замість того, щоб наголошувати на чужих помилках, постарайтеся виправити їх разом. Адже помилка – це шанс чогось навчитися, а чи не невдача.

Ти ніколи мені не допомагаєш

Оскільки діти багато часу проводять вдома, вони може скластися враження, що з подружжя (той, який працює), зовсім допомагає займатися домашнім господарством. Адже він може робити свій посильний внесок не тільки пранням та прибиранням, але й привезши продукти з магазину, або погулявши у вихідні з дітьми.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти