Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="167467"]
Виховання

7 речей з дитинства, які запам'ятаються назавжди

0
Як часто ми з подивом слухаємо історії зі свого дитинства, які розповідають нам батьки? Є моменти, які ми дбайливо хр

Як часто ми з подивом слухаємо історії зі свого дитинства, які розповідають нам батьки? Є моменти, які ми дбайливо зберігаємо у пам'яті через десятиліття, інші — не залишають у житті жодного сліду.

сім'я дитина

Джерело: Fotolia

Здається зовсім недавно ваша дитина сказала своє перше слово, зробив перший крок, сама прийняла перше в житті важливе рішення. Дитинство швидкоплинне, тому наповнюйте життя свого малюка такими спогадами, які залишаться з ним назавжди.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

7 епізодів з дитинства, які запам'ятаються назавжди

1. Час, який ви провели разом із ним

Навряд чи він згадає яку іграшку отримав у подарунок на свій шостий чи дев'ятий день народження. Зате точно не забуде ваш похід усією сім'єю в кафе, де ви разом об'їдалися морозивом і пили молочні коктейлі.


сім'я

2. Моменти, коли малюк був важливішим за гаджети

Як часто ми спілкуємося з малюком не відриваючись від телефону чи комп'ютера, відповідаючи щось невпопад і навіть злившись на те, що дитина потребує нашої уваги. Подаруйте свій час і свою любов тому, хто цього дійсно потребує — своїй дитині.

3. Слова кохання

Знайдіть слова, які зможуть розповісти малюкові про його важливість та цінність, наприклад: «Я пишаюся тобою», «У тебе це добре виходить» та «Ти добрий друг». Ці слова з раннього дитинства формують самооцінку малюка, назавжди зберігаючись у його пам'яті.

4. Як ви підтримували його у скрутну хвилину

Скільки труднощів постає на життєвому шляху малюка, поки він росте, скільки страхів, сумнівів і переживань йому належить подолати в житті. Найкращий захист для малюка у скрутну хвилину — батьки. Їхня допомога та порада зроблять цей шлях безпечнішим.

сім'я допомога

Джерело: www.freepik.com

5. Коли вас не було поряд

Малюк обов'язково пам'ятатиме й ті моменти, коли вас не було поруч, хоч ви й були дуже потрібні. Це будуть моменти дорослішання, перші самостійно прийняті рішення, про які він поспішає розповісти саме вам.

6. Батьківська модель поведінки

Діти підсвідомо копіюють модель поведінки батьків. Вони помічають, як ви спілкуєтесь з іншими людьми, що кажете, як ви ставитеся до свого партнера. Ви - еталон поведінки для своєї дитини, пам'ятаєте про це.

7. Як ви поводитеся у стресових ситуаціях

Життя не завжди безтурботне і легке, і ваші діти завжди спостерігатимуть за тим, як ви поводитесь в стресових ситуаціях. Навчіться справлятися зі стресом, щоби діти запам'ятали щасливу, а не вічно нещасну маму.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти