Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="177108"]
Виховання

6 способів розвинути почуття гумору у дітей і чому ми вважаємо це важливим

Old date: 2018-09-17
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.04.01
0
Посмішка та позитивний настрій часто допомагають нам упоратися з багатьма життєвими ситуаціями. Однак, розуміти жарти

Посмішка та позитивний настрій часто допомагають нам упоратися з багатьма життєвими ситуаціями.

як розвинути почуття гумору у дитини

Джерело: Shutterstock

Проте розуміти жарти і правильно реагувати на них, на жаль, не завжди вміють навіть дорослі. Навіщо нам потрібне почуття гумору? Чи можна розвинути почуття гумору у малюка та як це зробити?
Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Останні дослідження показали, що люди, які мають гарне почуття гумору легше заводять друзів, менш схильні до депресій, оптимістичніші і мають вищу самооцінку.


Вчені кажуть, що почуття гумору дозволяє малюкам легше долати проблеми дитинства. Такі діти легше переносять різницю між собою та однолітками, не реагують на образливі прізвиська, а також легше переносять зміну шкіл, переїзд в інше місто, і навіть смерть когось із членів сім'ї.

як розвинути почуття гумору у дитини

Джерело: Pixabay

Воістину, почуття гумору дасть вашій дитині величезну перевагу протягом усього життя, саме тому, варто спробувати розвинути його у малюка.


1. Демонструйте своє почуття гумору

Найкращий спосіб для малюка розвивати почуття гумору – спостерігати за батьками. Смійтеся, розповідайте анекдоти та забавні історії, робіть смішні танцювальні па, словом, показуйте дитині, що не все у житті варто сприймати серйозно.

2. Реагуйте на спроби малюка бути кумедним


Малюк намагається переказати жарт, почутий по телевізору? Навіть якщо вона не дуже вдала на ваш погляд, посміхайтеся. Розуміння того, що він може бути веселим та смішним, дуже допоможе вашому малюкові.

як розвинути почуття гумору у дитини

Джерело: Pixabay

3. Оточіть себе веселими речами

Купуйте комікси, запасіться книгами зі смішними дитячими віршами та оповіданнями, розповідайте анекдоти (навіть найневдаліші), грайте у смішні ігри. Якщо гумор стане частиною вашого життя, ваш малюк точно не виросте букою.


4. Перетворіть домашні обов'язки на веселу гру

Збирати іграшки, прибирати, мити посуд або складати білизну також можна весело. Так, ви навчаєте своїх малюків, що найпростіші речі можуть бути не нудним обов'язком, а легкою забавою.


5. Навчіть дитину не переступати межі гумору

Поясніть дитині, що коли гумор переходить на особистості, це стає образою, а знущатися чи ображати інших людей – дуже погано.


6. Разом вчитеся бути смішними


Дивіться комедійні фільми, грайте у дурні ігри, робіть смішні фото, словом, живіть весело.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x