Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="271147"]
Воспитание

5 найкращих мультфільмів про екологію, які потрібно подивитися дітям та дорослим

0
На перший погляд може здатися, що тема екологічних проблем дуже складна та недосяжна. Але насправді розібратися в ній не важко наві

На перший погляд може здатися, що тема екологічних проблем дуже складна та недосяжна. Але насправді розібратися в ній не важко навіть дитині, в цьому допоможуть чудові мультфільми з нашої добірки.

Мультфільми про екологію

Джерело: freepik

Захищати природу – завдання розсудливої ​​частини людства. Завдання батьків – говорити з дітьми про високу відповідальність людей за світ і пояснювати, чому ми повинні захищати природу.

Щоб говорити з дитиною на подібні теми було простіше, пропонуємо для перегляду мультфільми, які торкаються екологічних тем. Анімація з дитинства допомагає нам зрозуміти, що означає жити на Землі і робити свій внесок у стійку планету. Саме тому ми зібрали у цій добірці п’ять мультфільмів, які розкажуть про актуальні екологічні проблеми – від знищення природи до забруднення нашої планети.

ВАЛЛ-І

Рік: 2008


Ця оскароносна анімаційна стрічка глибоко занурює глядача в екологічну проблему. Після перегляду цього мультфільму дитина навряд чи захоче кидати фантики повз урни.

Сюжет:

Робот ВАЛЛ-І з року в рік старанно працює на спорожнілій Землі, очищаючи нашу планету від гір сміття, які залишили після себе люди, які відлетіли в космос. Він і не уявляє, що незабаром відбудуться неймовірні події, завдяки яким він зустріне друзів, підніметься до зірок і навіть зможе змінити на краще своїх колишніх господарів, які зовсім забули рідну Землю.

ВАЛЛ-І

Епік

Рік: 2013

Цей мультфільм нагадує глядачеві, що ліс – це особливий світ, сповнений життя, який треба берегти та любити, і показує нам мікросвіт, який ми просто не помічаємо.

Сюжет:

У мультфільмі йдеться про пригоди людей у ​​королівстві рослин, птахів та комах. Тут, у цьому крихітному, здавалося б, мирку, киплять неабиякі пристрасті і навіть розгортаються цілком масштабні війни. Тут є свої герої і, звичайно ж, свої лиходії, які хочуть перетворити яскравий зелений світ на одну велику сіру павутину.

Епік

Хмарно, можливі опади у вигляді фрикадельок

Рік: 2009

Ця, на перший погляд, кумедна історія є сатирою на суспільство споживання, яке через надмірне виробництво втручається в природний хід життя, що може призвести до глобальних наслідків для екологічної ситуації.

Сюжет:

Головний герой мультфільму – молодий вчений Флінт Локвуд. Його не хочуть визнавати, як геніального винахідника, але він все одно щосили намагається змінити світ на краще, і врятувати рідний острів Поплавок від голоду. Флінту вдається створити дивовижну машину, яка здатна перетворювати звичайну воду на їжу. Втім, випробування нового винаходу проходять дуже невдало, і машина відлітає в небо. Незабаром відбувається дивовижна подія: з неба починають сипатися гамбургери. Місцеві жителі починають радіти, адже тепер кожен може отримати з їжі все, що забажає. Але якось машина перегрівається, і це стає справжньою катастрофою.

Хмарно, можливі опади у вигляді фрикадельок

Лоракс

Рік: 2012

Американський мультфільм розповідає про майбутнє, яке спіткало людство через надмірне споживання. У повністю штучному пластиковому світі не залишилося жодної рослини, яка б виробляла кисень. І тепер його продають за гроші.

Сюжет:

Дія анімаційного фільму розгортається у недалекому майбутньому. Щоб підкорити серце симпатичної сусідки Одрі, дванадцятирічний хлопчина на ім’я Тед втікає з штучного світу і вирушає на пошуки живого дерева. Головного героя чекають неймовірні та небезпечні пригоди, які призведуть до розгадки того, чому люди повинні задихатися у штучних поселеннях. Теду належить дізнатися, як врятувати останнє насіння, завдяки якому можна відродити втрачений ліс, повернувши його чарівних мешканців.

Лоракс

Бембі

Рік: 1942

Це перший мультфільм, який торкнувся теми захисту навколишнього середовища. Він був створений ще в 1942 році і є одним із найвідоміших мультфільмів виробництва студії Уолта Діснея. За сюжетом мати оленя гине від рук мисливця і сам Бембі ледве не вмирає, намагаючись врятувати матір.

Сюжет:

Бембі оповідає історію маленького оленя, який народився на залитій сонцем лісовій галявині. На загальному зборі всіх птахів та звірів його назвали Бембі. У підростаючого Бембі з’являються друзі – скунс Квіточка та кролик Тампер. У лісі Бембі знайомиться з молодою оленихою на ім’я Фейлін. Але в лісі почали звучати постріли, і Бембі дізнається, що на світі є одна істота, страшніша за всіх – Людина…

Бембі


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты