Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270331"]
Виховання

5 найкращих книг для екологічного виховання дитини 

0
Сьогодні еко-свідомість — це тренд, який дуже тішить нашу засмічену пластиком планету. І саме юне покоління активніше навіть за

Сьогодні еко-свідомість — це тренд, який дуже тішить нашу засмічену пластиком планету. І саме юне покоління активніше навіть за своїх батьків пролонгує та підтримує свідоме споживання та свідомий підхід до збереження та примноження природних ресурсів. Про те, як виховати еко-свідому дитину та пояснити важливість економії природних ресурсів прямо чи в контексті йдеться у запропонованій вам підбірці 5 книг для екологічного виховання дитини.

Як допомогти дівчинці-підлітку, Мері Пайфер, Сара Пайфер Ґілліам

Дівчатка-підлітки потребують інших підходів виховання, ніж хлопчики, це очевидно. Ба більше, шкірна дівчина особлива. Так, вони ровесниці, але при цьому виглядають, відчувають та думають абсолютно по-різному. Ця книжка допомагає комфортно та без стресів пройти шлях дівчачого підліткового періоду, знайти правильні слова, яку дівчинка-підліток почує і до яких дослухається. А ще тут містяться корисні поради про те, як сучасній дівчинці стати eco-friendly і чому це є важливим та трендовим вибором для кожного підлітка.

Як допомогти дівчинці-підлітку, Мері Пайфер, Сара Пайфер Ґілліам


«Я погана мати? і 33 інших запитання,які псують життя батькам», Катерина Кронгауз  

Ваша дитина полюбляє жбурляти мусор мимо смітника, всі свої цукерки ховає виключно до целофанових пакетів та забуває выключати на кухні світло? Тільки не варто одразу думати, що це означає, що ви погана матір! Авторка цієї книги дає відповіді на найпоширеніші мамські запитання про виховання дітей, обговорюючи й такий важливий питання еко-виховання зі всіма його етапами. 

«Я погана мати? і 33 інших запитання,які псують життя батькам», Катерина Кронгауз

«Свобода від виховання. Поради досвідченого педагога батькам», Діма Зіцер 

Еко-виховання дитини не обходитися без заборон, які малечі важко зрозуміти. Чому не можна користуватися цими пакетиками? Навіщо замість легкого пластикового судочка брати важкий скляний? Навіщо мені ця багаторазова пляшечка замість пластикової? Заборони, що залишаються без пояснень, порушують логічність виховання і залишають білі плями в усвідомленні дитиною цієї самої заброні. Автор цієї книги допоможе логічно обґрунтувати кожний запрет та показати дитині, що любов до природи — це важливо, приємно і добре. 

«Свобода від виховання. Поради досвідченого педагога батькам», Діма Зіцер

 

«Таємна опора: емоційний зв'язок у життя дитини», Людмила Петрановська 

Авторка, ґрунтуючись на науковій теорії прихильності, легко і доступно розповідає про роль батьків на шляху до дорослішання. Про те, що формує дитину та як це потім відбивається на її майбутньому, чому залежність та безпорадність поступово трансформуються у зрілість, і як батьківська любов і турбота формують те, що авторка називає таємною опорою, яка підтримує дитину протягом подальшої дорослої життя. Цю наукову теорію прихильності можна активно використовувати як інструмент екологічного виховання дитини, аби доступно та на конкретних прикладах пояснити, в чому полягає важливість піклування про природу та які глобальні наслідки може мати виключно споживацьке до неї ставлення. 

«Таємна опора: емоційний зв'язок у життя дитини», Людмила Петрановська

#майже_взросла: книжка про дівчат і для дівчат, Ірина Славінська

Це — не псевдокласична дівчача енциклопедія «маленьких принцес», де йдеться виключно про кухарство, макіяж, далеко заміжжя та необхідність прийняти свій статус принцеси у вежі з драконом. На противагу цим застарілим догмам, «#майже_взросла» вчити дівчаток любити і приймати собі, боротися за свої права, вміти постояти за себе у світі digital-опасностей, вміти захищати собі юридично, знайти своє покликання у світі великих можливостей (а не лише на кухні , виключно як мама кількох діточок та дружина). Ця книжка — про сучасне виховання сучасної дівчини, яка знає, чому бути еко-свідомим важливо і як повсякденні ритуали допоможуть зберегти баланс природних ресурсів на нашій виснаженій планеті.

#майже_взросла: книжка про дівчат і для дівчат, Ірина СлавінськаДумка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти