Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272513"]
Воспитание

5 головних цінностей, які потрібно прищепити нашим дітям

0
Психолог Дене Бараона вваажає, що батьки перш за все повинні зосередитися на задоволенні не матеріальних потреб своїх дітей, а на с

Психолог Дене Бараона вваажає, що батьки перш за все повинні зосередитися на задоволенні не матеріальних потреб своїх дітей, а на справжніх цінностях.

Батьки завжди намагаються дати дітям найкраще, незважаючи на власний дохід. Мама та тато прагнуть зробити усе, аби дитина нічого не потребувала. Іграшки, можливості, розваги, одяг, гаджети — все це необхідно для нормального та сучасного життя. Та ці речі не є першочерговими чи найважливішими. Насправді дітям потрібні стабільність, впевненість у собі, спокій та любов. Лише вони здатні привнести гармонію та щастя у життя.

Саме тому батьки повинні прививати дітям цінності мінімалізму. І ні, це не означає, що потрібно повикидати зайві речі (хоча це теж корисна справа). Просто родина має зосереджуватися на тому, що дійсно має значення, на реальних цінностях, а не загальних потребах по типу нового смартфону.


Щоб дитина зростала у спокої та гармонії, психологиня радить дотримуватися у вихованні основних цінностей мінімалізму:

1. Родина

Дене Бараона замість секцій та тренувань проводить три сімейні вечори. Доведено, якщо діти вечеряють у родинному колі, вони краще навчаються та добре почуваються психологічно. Тому психолог залишає вільні вечори та вихідні, аби мати вільний час для сімейного спілкування.

6 основних цінностей мінімалізму, які потрібно привити нашим дітям

Джерело: Freepik

2. Подяка

Дене старається прививати дітям правильні цінности, будучи прикладом для наслідування. Замість великої кількості подарунків на свята вона обирає подяку, бо життя, духовність, любовь та сім’я і є справжні подарунки.

«Мої діти не дуже дивляться на матеріальні подарунки. День народження – це вшанування життя. День Святого Валентина – святкування кохання. Великдень – про духовність. Різдво – про сім’ю. Життя, любов, духовність, сім’я – ось справжні подарунки. А всі ці блискучі згортки та коробки можуть приховати від них важливість справжніх дарів».

Цінності мінімалізму

Джерело: Freepik

3. Здоров’я

За даними вчених, харчові звички, які ми виховуємо в дітях з ранніх років, зберігаються в них на все життя. Саме тому Бараона обирає місцеву продукцію замість перекусів, снеків, напівфабрикатів та готової їжі із супермаркету.

«Мої діти не жують незрозуміло що цілий день. Вони сідають за стіл та їдять їжу», — ділиться власним досвідом психологиня.

4. Свіже повітря

Не можна, щоб дитина вела сидячий спосіб життя. Намагайтеся прививати їй любов до ігор на свіжому повітрі замість посиденьок у гаджетах. Це дозволить дитині навчитися з повагою ставитися до природи та розвинути соціальні навички у спілкуванні з іншими дітлахами, каже Дене.

Свідоме споживання

Джерело: Freepik

5. Свідоме споживання

Психологиня радить виховувати у дітях свідоме споживання. Переш ніж придбати якусь річ, варто добре подумати. Вдома мають бути не просто гарні, а необхідні та якісні речі. Особливо це стосується іграшок.

Наприклад, пластмасові фігурки героїв коміксів чи блокбастерів цим категоріям не відповідають. Краще купляти класичні, екологічні та розумні іграшки, якими ще не один рік зможе бавитися дитина будь-якого віку та гендеру.

Батьки — головні вчителі, тому їхня модель поведінки в першу чергу впливає на дину та її подальше життя. Вибираючи мінімалізм, ви обираєте правильні цінності для себе та своїх нащадків, які зростатимуть у гармонії, любові та спокої.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты