Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="180267"]
Виховання

4 ознаки за якими можна визначити дослідну матусю на дитячому майданчику

0
Дитячий майданчик – одне з найпопулярніших та найдоступніших місць для розваг з малюком. А поки малюк грає, у вас є прекрасний

Дитячий майданчик – одне з найпопулярніших та найдоступніших місць для розваг з малюком.

досвідчена мама на дитячому майданчику

Джерело: Freepik

А поки малюк грає, у вас є чудова можливість поспостерігати за тим, як поводяться інші матусі і визначити, яка з них досвідчена, а яка – явно новачок.

Журналіст і мама трьох дітей Янссен Бредшоу вигадала кумедну розвагу: спостерігаючи за поведінкою матусь на дитячому майданчику вона з легкістю може визначити недосвідчену матусю. Як поводиться досвідчена мама на думку Янссен?

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

1. Вона не носить із собою валізу дитячих речей


З тижневим запасом підгузків, сонцезахисним кремом, упаковкою лейкопластирів, спреєм від комарів, контейнерами з їжею та як мінімум 5 дитячими іграшками. У її сумці лежить підгузник, яблуко або банан та упаковка серветок.

досвідчена мама на дитячому майданчику

Джерело: Instagram@fawndesign

2. Вона не трясеться над дитиною, коли вона підіймається на гірку самостійно

Коли Янссен уперше прийшла на дитячий майданчик зі своїми дітьми, вона не відходила від них ні на крок. Коли малюк підіймався на гірку, матуся не просто стояла поруч, готова підхопити крихту, що падає, але і без кінця повторювала фрази: «будь обережна», «дочекайся маму», «нічого не роби без мене». Досвідчені мами спокійно сидять на лавочці, спостерігаючи за тим, як грають їхні діти, адже нічого страшного не трапиться якщо малюк пару разів впаде на попу або сяде в бруд.

досвідчена мама на дитячому майданчику

Джерело: Freepik

3. Вона оком не моргне, якщо дитина з'їсть щось із підлоги

Діти часто їдять щось на свіжому повітрі, і рано чи пізно печиво або яблуко можуть опинитися на землі. Досвідчена мама навіть оком не моргне, якщо дитина впустила щось на підлогу. Вона підніме яблуко з землі, витре його серветкою і знову дасть малюкові. Трохи бруду ще нікому не зашкодило.

досвідчена мама на дитячому майданчику

Джерело: GettyImages

4. Багатозадачність - коник досвідчених мам

Коли ви знаходитесь з дітьми на майданчику, рано чи пізно настає час зміни підгузника. Досвідчена мама робить це однією рукою, іноді прямо на траві або лавці, другою рукою відкриваючи шоколадний батончик і примудряючись при цьому ще й невимушено базікати з малюком. Найцікавіше, що з усіма трьома справами вона справляється успішно.

досвідчена мама на дитячому майданчику

Джерело: ShutterstockДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти