Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="250849"]
Виховання

15 запитань батькам: ексклюзивне інтерв'ю з телеведучим Григорієм Германом

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2020.07.15
0
Григорій Герман, ведучий програм «Ранок з Україною» та «Свекруха чи невістка» на каналі «Україна, розповів редакції сайту moirebenok.ua

Григорій Герман, ведучий програм «Ранок з Україною» та «Свекруха чи невістка» на каналі «Україна», розповів редакції сайту moirebenok.ua про те, як балує та карає синів, своїх улюблених книжок та спільних сімейних занять.

Григорій Герман із сім'єю

Багатьом стати батьком – переломний етап у житті. Розкажіть, як у вас?

Для нас це було не просто, але дуже цікаво! Не просто тому, що наш старший син Даня народився у 2014 році, і зрозуміло, що відбувалося в країні в цей час. Тобто, цілковита невідомість, відсутність роботи, якоїсь стабільності. Ось із цього боку було складно, хоча, в той же час, через те, що тоді у мене не було основної роботи, я міг взяти на себе частину дитячої роботи: вставати вночі, годувати з пляшечки, міняти підгузки тощо . Це допомогло нам з дружиною простіше пройти цей період, а мені дозволило повною мірою насолодитися батьківством. Адже, що б не говорили, ніщо не зрівняється із запахом маленької дитини. Ну, і звісно, ​​це велике щастя!


Розкажіть про будь-які три відкриття після народження дітей

  • Не виховуй дітей, виховуй себе.
  • Діти чують усі.
  • Діти можуть подарувати фантастичне задоволення та щастя у найнесподіваніші моменти.

Григорій Герман із сім'єю

Що для вас найголовніше у вихованні? Можете скласти ТОП-5 правил?

  1. Знову ж таки, перше – не виховуй дітей, виховуй себе.
  2. Друге – ніколи не дури.
  3. Третє – довіряй дітям.
  4. Четверте – спілкуйся з ними нарівні.
  5. П'яте – шануй дітей.

Розкажіть, будь ласка, що найбільше запам'яталося з дитинства? Хто і що найбільше вплинуло на вас?

Найбільше мені запам'яталися книги! Тому що з дитинства вони відкривали для мене новий, дивовижний світ подорожей, світ людей, на яких хотілося бути схожим, світ дивовижних країн. Два мої улюблені письменники дитинства – Джек Лондон і Жуль Верн. Тому самі розумієте, все було пов'язано з цим. Люди, які на мене вплинули – це мій дідусь, обидві бабусі та, звичайно ж, мої батьки.

Які сімейні традиції передали вам ваші батьки чи бабусі з дідусями?

Важко сказати, але, мабуть, це традиція сімейної недільної трапези. Це справді така традиція, яку ми намагаємось дотримуватися. Колись у нас у сім'ї був сімейний обід, а зараз – це недільний сімейний сніданок.

Григорій Герман із сім'єю

Що найбільше ваша сім'я любить робити разом?

Усі, без винятків! Я не можу назвати щось одне. Ми любимо просто бути разом і це, мабуть, найголовніше та найкрутіше! Та ж традиція сімейних воскресінь – це коли ми проводимо час виключно із сім'єю, і робимо цього дня лише те, що хочемо.

Розкажіть, як впливає зоряність батьків на дітей?

Я не знаю. У наших дітей – це ніяк не виявляється. По-перше, тому що ми самі не вважаємо себе зірками. По-друге, у нас у сім'ї немає такого, що тато та мама працюють на телебаченні – тато з мамою поїхали на роботу, на роботу, яку вони дуже люблять. А з дитячого погляду – це робота, яка дозволяє добре жити. Якось так, принаймні до моїх вух жодного разу нічого подібного не долинало.

Чи караєте ви дітей?

Звичайно. Все залежить від ступеня провини це може бути від позбавлення якихось додаткових солодощів, у нас це називається «позбавленням смаколиків», до домашнього арешту. Домашній арешт – це означає, що той, хто провинився, сидить цілий день будинку (це правило було до карантину). Суть у тому, що не можна виходити на вулицю, грати в ігри на планшеті та є солодощі. А якщо це дрібна провина - йди в кімнату і думай над своєю поведінкою.

Григорій Герман із сім'єю

Як ви балуєте своїх дітей?

Іграшками, але при тому, що я сам ними граюсь. (сміється) Наш фетиш останнім часом – це Лего. При тому, що навіть Лукася, якому лише три роки, вже грає в Лего до 3-ми років і збирає все це. Ну, і ясна річ, що я, якому вже 7 роки, теж із задоволенням проводжу з ними час над цим заняттям. Іноді дозволяємо дітям пограти зайві 44-15 хвилин, але швидше за це гнучкість по відношенню до них.

Розкажіть про ваші улюблені книги, які вам, як татові, були дуже корисні.

Спеціальну літературу в нас читає Іріша, тому я просто дотримуюсь її порад та рекомендацій. Адже з її досвідом та любов'ю до психології, дитячої психології, я просто дотримуюся вказівок, у даному випадку вищого начальства. (сміється) А якщо говорити загалом про книги, то знову ж таки – пригодницька література, наприклад, Стівен Хокінг. Це ті речі, які дозволяють настроїти свої мізки для спілкування з майбутніми чоловіками.

Також героїчна література, яка славить людей, здатних на сильні вчинки. Мені здається, для хлопців це дуже важливо! А Стівен Хокінг дозволяє по-новому відкривати для себе навколишній світ і бути більш адекватним у розповідях дітям, що є світом, у якому ми живемо.

Григорій Герман із сім'єю

Ви купуєте дітям дорогий одяг? Яке ставлення до брендів?

Скоріше ні ніж так. У нас немає такого фетишу, ми абсолютно спокійно можемо зайти в мас-маркет і скупити там одяг з Лего Ніндзяго, тому що вони зараз це люблять. Я навіть недавно поділився сторіс, що ми зайшли дітям купити майки та виявили, що є футболки, плавки, шкарпетки з Лего Ніндзяго, і ми зрозуміли, що все для нас. (сміється)

Як ви відпочиваєте? Ваші топ-5 місць для сімейного відпочинку

На першому місці, напевно, все ж таки наш будинок. Потім – берег Дніпра або будь-якої іншої водойми. Третє – це Австрія, тому що діти в захваті від Відня. Вони люблять музеї, зоопарк, а також Пратер – парк у центрі Відня. Четверте – Німеччина. По-перше, тому що там живуть наші куми, а по-друге, під Нюрнбергом у Цірндорфі знаходиться чудовий дитячий парк – PLAYMOBIL Funpark. І, звісно ж, Карпати!

Григорій Герман із сім'єю

Поділися улюбленим рецептом сніданку, який можна з'їсти разом із дітьми.

Дуже складне питання! Насправді, у нас такого немає. Наприклад, вафлі, які я роблю з голландським сиром та шоколадом – прямо замішую начинку в тісто та запікаю. Так ось, їх люблять діти, Іріша і, звичайно ж, можу з'їсти я. Але я люблю більше яйця на сніданок.

Діти теж це люблять, от іноді вони їдять яйця у вареному вигляді або, скажімо, омлет. Тож складно сказати. І потім, у нас сніданок – це коли я не маю ефіру і цей час, коли ми обов'язково їмо разом. А для мене не проблема приготувати три різні сніданки, які поєднають нас за одним столом.

Якби у вас з'явилася золота рибка, яке б ви їй загадали?

Здоров'я для дітей, Іріші та для себе! І звичайно ж, для всіх наших родичів у міру можливого, тому що вік ніхто не скасовував.

Григорій Герман із сім'єю

Закінчіть три пропозиції.

Я хочу, щоб у моєму житті було більше. успіху, часу для сім'ї, грошей, насолоди – це раааз. Як у старому єврейському анекдоті. (сміється)

Я хочу, щоб у моєму житті було менше. переживань.

Я ніколи не... не хотів прожити своє життя по-іншому.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти