Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273622"]
Все буде УКРАЇНА!, Відносини

Як підтримати чоловіка на війні: порада доктора Комаровського

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.04.15
0
У багатьох з нас чоловіки зараз перебувають на фронті зі зброєю в руках. Звичайно, ми переживаємо і тому не можемо залишатися спокійними.

У багатьох з нас чоловіки зараз перебувають на фронті зі зброєю в руках. Звичайно, ми переживаємо і тому не можемо залишатися спокійними. Втім, важливо бути сильними і підтримувати бойовий дух коханого. Як правильно спілкуватися з чоловіком, який перебуває в умовах бойових дій? Своїми думками поділився професор Євген Комаровський.

Як підтримати чоловіка на війні: порада доктора Комаровського

Джерело: Freepik

Тривога за близьку людину змушує нас впадати у відчай та переживання, від яких не стає кращим на душі. Коли вдається поспілкуватися з коханим, з'являється відчуття безпеки та спокою. Це чудово. Однак виникає питання, чи варто емоційно розповідати людині про свої страхи та переживання?

«Якщо ви розмовляєте телефоном із коханим людиною, яка нині захищає країну, не розповідайте їй про те, як вам важко. Тому що йому стає ще важче», — порадивши Комаровський у інтерв'ю каналу «Україна».

Поради Комаровського

Джерело: youtube.com/Доктор Комаровський

Лікар пояснює: для чоловіка найскладніше — усвідомлення того, що він нічого не може змінити у тяжкій ситуації. Через це його ненависть до ворога, яка і так досить висока, може почати домінувати над здоровим глуздом. Коли ж емоції беруть гору, людина часто приймає неправильні рішення. Тому Євген радить залишити скарги до годин нашої победы.


«Якщо ваш чоловік на фронті зі зброєю в руках, ваші ридання по телефону – це додатковий фактор ризику для його життя. Як би вам не було важко, кажіть, що у вас все добре: є їжа, крыша над головою, ліки», — розповів лікар.

Ідеальною підтримкою для чоловіка, на думку Комаровського, стане спокій його жінки. Він радить не змушувати коханого переживати за вас. Найкраще нагадайте, що ви чекаєте на нього вдома з победою.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти