Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="114822"]
Відносини

Свекруха та невістка: топ-5 помилок у відносинах

Old date: 2016-09-30
Current date: 2022.05.18
New date: 2018.04.26
0
Якщо до чоловіка та дітей можна завжди знайти підхід, то впоратися зі свекрухою буває набагато складніше. Давайте розглянемо найрозпитованіші

Якщо до чоловіка та дітей можна завжди знайти підхід, то впоратися зі свекрухою буває набагато складніше. Давайте розглянемо найпоширеніші помилки у відносинах зі свекрухою і дізнаємося, чи можна їх уникнути!

Іноді дуже важко встановити добрі стосунки зі свекрухою. З одного боку, вона старша, і слід брати до уваги її мудрі поради. З іншого - не завжди мама чоловіка здатна почути вас, а її поведінка важко піддається змінам. Все це робить ситуацію безнадійною, і часто несміливі невістки просто терплять і дратуються.
Ольга Товпеко
Ольга Товпеко
Засновник онлайн Школи психології для мам, психолог психолог, кандидат психологічних наук. 
Допомагаю стати не ідеальною, а живою мамою та виростити дитину щасливою!
Кожен день корисна інформація в моїх облікових записах: Instagram: https://www.instagram.com/olga_tovpeko/ Telegram: https://t.me/olgatovpeko

Давайте розглянемо 5 найголовніших помилок у відносинах свекрухи та невістки.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


Не тягніть

Якщо ви знаєте, що вас щось не влаштовує, встановлюйте межі відразу. Знайомте свекруху зі своїми правилами. Не чекайте, поки доза роздратування стане критичною, адже тоді ненависть до цієї людини не дасть вам діяти здорово.

Не говоріть натяками

Щоб позначити правила, важливо говорити просто і ясно, так, щоб і дитина трьох років зрозуміла вас. Наприклад: "У нас прийнято так", "У нас є таке правило". Натяки типу: "Він не любить їсти пиріжки" або "Ми самі" - туманні та провокують на суперечку.


Уникайте відвертих бесід

Іноді ми неусвідомлено чекаємо від свекрухи більше, ніж вона може дати. Відверті і чекаємо підтримки та прийняття. Звичайно, іноді свекруха буває ближчою, ніж мама. Але оцінюйте саме свою ситуацію: у які ситуації свекруху варто посвячувати, а які ні.

Не намагайтеся весь час догодити

Страх отримати несхвалення -  ось те, що насправді так сильно лякає невісток і заважає їм діяти конструктивно, але до свекрухи це не стосується. Будьте собою! Не намагайтеся у всьому догоджати другий "мамі", забуваючи про свої інтереси.

Показуйте байдужість та спокій

Уникаючи нав'язливої ​​свекрухи, багато хто повністю ізолює її від сім'ї. Не дають бути з онуками, рідко дзвонять, поводяться підкреслено холодно. Адже перед вами лише літня жінка, яка також, як і всі, потребує визнання, підтримки, поваги.


Знайдіть за що подякувати свекрусі, спрямуйте її енергію в потрібне русло, і, хто знає, можливо, вона стане уважнішою і м'якшою.

У будь-якому випадку, через певний час вам також доведеться побувати в цій ролі: свекрухи чи тещі. І це, ой, як непросто!


Як же уникнути цих 5 помилок і відчуєте себе господаркою у своїй оселі?


як налагодити стосунки зі свекрухою


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 4,50 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x