Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="257953"]
Відносини

Свекруха вимагає, щоб вона вибрала ім'я моїй дитині: історія мами

Old date:
Current date: 2022.12.04
New date: 2021.09.03
0
У мережі набирає популярність історія однієї американської мами, яка зіткнулася з дивними вимогами своєї свекрухи у часі.

У мережі набирає популярності історія однієї американської мами, яка зіткнулася з дивними вимогами своєї свекрухи під час вагітності.

народження дитини

Джерело: Unsplash

Дівчина, яка чекає появи на світ малюка, розповіла про дивну поведінку матері свого чоловіка.

Вона стверджує, що свекруха вимагає, щоб вона була першою, хто візьме немовля на руки. Також вона вимагає, щоб право вибрати ім'я дитині дісталося саме їй. Свекруха навіть назвала це "традицією".

Свекруха нав'язує ім'я дитині: історія мами

Почну з невеликої передісторії. Я одружена з своїм чоловіком 2 роки, разом ми вже 4 роки і це мій другий шлюб.


У мене троє дітей від першого шлюбу, і мій чоловік чудовий вітчим для всіх трьох.

Спочатку я думала, що більше не захочу мати дітей та зупинюся на трьох. Водночас ми з чоловіком ніколи не обговорювали можливість народження спільної дитини. Чесно кажучи, мій чоловік здавався щасливим, будучи вітчимом.

Що ж, наприкінці квітня я дізналася, що вагітна на п'ятому тижні. Чоловік був шокований, але дуже схвильований.

Ми розповіли про це сім'ям, і вони дуже зраділи. Свекруха більше, ніж будь-хто інший.

народження дитини

Джерело: Unsplash

З того часу вона спробувала взяти на себе все – облаштування дитячої та все інше. І вона сказала, що має першою дізнатися стать дитини. А зараз вона заявила мені та моєму чоловікові, що у них у сім'ї існує «традиція» — першій дитині, яка з'явиться у її дітей, вона має обрати ім'я самостійно та бути присутньою на пологах. Вона також має першою взяти дитину на руки - до того, як малюка потримає її батько.

Я та мій чоловік відразу відмовили їй у цьому, але вона влаштувала істерику, намагаючись довести нам, що це традиція.

Потім мій чоловік сказав їй, що він уперше у житті чує про цю традицію. Але свекруха стверджує, що це угода між нею та її батьками про народження дитини, яка не підлягає обговоренню.

Мій чоловік вирішив поговорити з братом і сестрою, і всі вони зізналися, що вона намагалася втручатися, коли в них народжувалися первістки. Розповідаючи їм про давню традицію.

народження дитини

Джерело: Unsplas

Брат і сестра мого чоловіка сказали нам, що вирішили позбавитися її набридливих спроб все контролювати шляхом обману - вони розповідали їй "мінімум" і брехали "максимум".

Свекруха намагалася отримати від мене інформацію, і коли я їй нічого не розповіла, вона почала плакати. Вона сказала, що це її онук і їй треба бути присутньою на пологах.

З того часу ми з чоловіком ігноруємо її, але вона, схоже, не розуміє меж.

В результаті ми з чоловіком вирішили наступне: встановити інформаційний ігнор для свекрухи, не повідомляти їй про пологи жодної інформації, а також повідомити персонал лікарні про її неадекватність.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти