Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277765"]
Отношения

Мама-одиначка розповіла про переваги життя в Моммуні

0
У ТікТоці стало вірусним відео мами-одиначки Крістін Бетікефер. Вона розповіла про те, що живе під одним дахом ще з двома мамами і в�

У ТікТоці стало вірусним відео мами-одиначки Крістін Бетікефер. Вона розповіла про те, що живе під одним дахом ще з двома мамами і вони разом господарюють. Крістін назвала це моммуною, і користувачам інтернету сподобалося: відео переглянули 1,2 мільйона разів, під майже 12 тисяч лайків та понад 3 тисячі коментарів.

мами Мама-одиначка розповіла про переваги життя в Моммуні

Джерело: Freepik

Крістін поділилася своєю історією:

«Коли я дізналася, що чоловік мені зраджує, я пішла від нього. Мене прийняли у своїй оселі друзі — сімейна пара без дітей. Я жила з ними вже кілька місяців, коли мені зателефонувала подруга і сказала, що хоче піти від чоловіка, але не знає, куди. І я відповіла: „Приїжджай до нас!“ Незабаром під одним дахом опинилися три мами з трьома дітьми. Ми жартівливо назвали це моммуною».

@beachykefer God really said “y’all gonna get divorced at the same time & live and raise your babies together.” CLAIMING THIS PLOT TWIST SO HARD. ? #soulmate #fyp #divorcedwomen #singlemom #singlemomlife #bestfriendgoals @tessa_ryn #divorcetok ♬ sad dougie — brenna


Професорка політичних наук та гендерних досліджень, Дженніфер Шенк Сакко, також вважає, що моммуна — це вдалий варіант:

«Якщо у мами немає фінансової підтримки від партнера, на її плечі лягає вся відповідальність за дітей, їхнє матеріальне забезпечення, виховання та емоційну підтримку. Моммуна в цьому сенсі дуже приваблива: спільне проживання одиноких матусь може полегшити вирішення всіх цих завдань».

Mommunes існують як своєрідне безпечне місце для батьків-одинаків, вони можуть жити разом, щоб допомагати одне одному виховувати дітей, попри відсутність романтичних стосунків.

Переваги

Жінки, які живуть разом, спільно ведуть побут і виховують дітей, найчастіше вони мають спільний бюджет. «Підтримка, дружба, фінансова вигода, — перераховує Крістін переваги життя в моммуні. — Наші діти дружать. І цей список можна продовжувати!

Мами зі спільноти страхують одна одну, коли комусь із них потрібно з’їздити у справах або бути у двох місцях одночасно. Завдяки взаємній підтримці, жінки можуть успішніше просуватися кар’єрними сходами.

«Дорослі у моммунах можуть розподілити обов’язки по дому та вихованню дітей між собою, — каже Шенк Сакко. — Кожна робить те, що їй відведено, — прання, наприклад, на всіх. Це простіше, ніж коли людина відповідає за виконання всіх завдань».

«Якби я пішла звичною для мами-одиначки доріжкою, я б зараз, напевно, жила одна, у мене не було б щоденної підтримки, мені було б складно заробити на життя, — ділиться Крістін. — Але я тепер я в моммуні і це чудовий варіант для мене».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kristin Batykefer (@beachykefer)

Мінуси 

«Як і за будь-якого спільного проживання, чи це романтичне партнерство, чи дружнє, між людьми можуть виникати конфлікти, якщо люди несумісні чи матеріальні обставини змінюються, — пояснює професорка. — Іноді члени мамуни стикаються з тим, що вже не можуть розраховувати на ту підтримку, яка в них була раніше, але з цим нічого не вдієш — взаємні зобов’язання учасниці моммун не закріплюють письмово».

Завжди є вірогідність, що хтось прийме рішення покинути моммуну, і це може викликати проблеми, частина завдань може виявитися неприкритою, скоротитися спільний бюджет. Втім, і у традиційних моделях сім’ї так теж буває.

Які бувають моммуни

Якісь моммуни купують спільний будинок. Інші живуть неподалік та підтримують міцні зв’язки. Хтось називає моммуною періодичне підстрахування матусь одна одної.

«Зараз ми живемо в будинку подружжя. У нас із моєю найкращою подругою на двох троє дітей, ми вже почали шукати будинок для нас п’ятьох. Нам подобається моммуна, в якій ми зараз живемо. Але настав час повернути нашим добрим господарям їхнє гніздечко!» , — розповідає Крістін Бетікефер.

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты