Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="257211"]
Саморозвиток

Жити за місячним календарем: як стати щасливішим за допомогою Місяця

Old date:
Current date: 2022.11.26
New date: 2020.11.02
0
Як жити за фазами Місяця, як правильно використовувати місячний календар, що робити, а чого краще уникати в різні цикли та фази Місяця –

Як жити за фазами Місяця, як правильно використовувати місячний календар, що робити, а чого краще уникати різних циклів і фаз Місяця – даємо вам докладну інструкцію!

Як жити за місячним календарем

Джерело: freepik

Місяць – найближче до Землі небесне тіло, і тому він впливає на нас особливо сильним. Вона відповідає за наш настрій, енергію, емоції і навіть впливає на успіх чи невдачу у справах. Щоб отримати максимальну вигоду з місячної енергії, слід звертати увагу на місячний цикл. Розглянемо основні фази цього небесного тіла і з'ясуємо, як поводитися в той чи інший період, щоб жити в гармонії з Місяцем та собою.

Фази Місяця дізнатися дуже легко - ця інформація доступна в Інтернеті або спеціальних мобільних додатках.

Молодик

Це період обнулення, оновлення енергій та очищення. У Молодий місяць проходить між Сонцем і Землею і піддається своєрідному «спаленню» і відродженню з попелу. За 3-5 днів до цього періоду ми починаємо відчувати слабкість, занепад сил, нестачу енергії. У цей час високий ризик захворіти, застудитися або втомитися.


Намагайтеся уникати конфліктів, мінімізуйте важку фізичну роботу, більше відпочивайте, висипайтеся, пийте більше води та частіше провітрюйте приміщення. Будьте терпимішими до оточуючих, не накопичуйте образи та невдоволення. День Молодика і перші 3 місячні дні потрібно використовувати по максимуму, це найвдаліший час для нових починань.

Коли молодик 2020

Джерело: Burda Media

Що слід робити

 • Загадувати бажання, складати плани, генерувати ідеї чи просто записувати свої мрії. Місяць обов'язково допоможе їх здійснити. Для загадування бажань ідеально використовувати карту бажань чи дошку візуалізації.
 • Починати нові справи. Давати старт новим проектам, набувати корисних звичок, активізувати вдалі старі проекти.
 • Випромінювати позитив та життєлюбність. Вступати до нового циклу варто з гарним настроєм. Адже, як його почнеш, такий результат і отримаєш.

Зростаючий місяць

Після Молодика слідує фаза зростання Місяця. Вона дає нам максимальну кількість енергії, ми відчуваємо себе бадьорими та активними. Цей час варто використовувати з користю - так, щоб енергії вистачило до наступного Молодого місяця.

Місяць, що росте - що робити

Джерело: Burda Media

Що слід робити

 • Починати будь-які проекти, навіть тривалі. Але при цьому звертайте увагу на ретроградний Меркурій та інші астрологічні нюанси, які можуть стати на заваді успіху у справах.
 • Займатися спортом, робити зарядку, активність.
 • Стрич волосся, садити рослини, робити косметичні процедури – загалом, корисні будь-які дії, які допомагають щось покращити, придбати, виростити.

Повний місяць

Коли фаза зростання підходить до свого піку, настає період Повного Місяця. І ось тут треба бути обережнішим. Зараз особливо високою є ймовірність травм, загострення хронічних захворювань, погіршення самопочуття.

Повний місяць 2020

Джерело: Burda Media

Що слід робити

 • Намагатися проводити час у максимальній гармонії з собою та оточуючими. Уникати натовпу та аварійних ситуацій. Не наражати себе на небезпеку, не займатися екстремальними видами спорту. Рекомендується навіть відкласти заплановану операцію (якщо можливо, зрозуміло), якщо її дата співпала з Повним Місяцем.
 • Багато працювати. Звичайно, якщо здоров'я та сили дозволяють.
 • Приймати водні процедури, частіше гуляти на свіжому повітрі, бути ближчими до природи.

Старий місяць

Місяць досягає піку, і починається фаза її спадання. Це один із самих спокійних та гармонійних періодів. Енергія Місяця у цей час допомагає позбавлятися всього зайвого та непотрібного, гармонізувати життя.

Старий місяць

Джерело: freepik

Що слід робити

 • Сідати на дієту та позбавлятися від шкідливих звичок. У цей період можна з легкістю відмовитися від фастфуду, випічки, солодкої та жирної їжі, почати харчуватися правильно, кинути палити та залишити позаду багато іншого, що заважає у житті.
 • Робити генеральне прибирання, позбавлятися від мотлоху, викидати все непотрібне та зайве.
 • Завершувати важливі проекти.
 • Виконувати старі обіцянки.
 • Працювати над собою, аналізувати свої вчинки, думати про життя, відвідувати психолога.

Сподіваємось ці рекомендації допоможуть зробити ваше життя кращим.

Джерело: журнал «Ліза»


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти