Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="172378"]
Саморозвиток

Вірусний піст молодої матусі про ставлення до материнства підірвав мережу

0
37-річна Карен Джонсон, колишня вчителька англійської мови звичайної середньої школи, багато пише про своє життя. Про непросте життя ма

37-річна Карен Джонсон, колишня вчителька англійської мови звичайної середньої школи, багато пише про своє життя. Про непросте життя мами трьох дітей.

вірусний пост материнство гумор

Джерело: Facebook@21stcenturysahm

Нещодавно Карен, мати трьох дітей, розмістила на своїй сторінці The 21st Century SAHM жартівливий пост, в якому написала, що іноді молодим матусям варто з гумором ставитись до ситуацій, які підкидає їм життя.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

«Материнство – найскладніша річ на планеті. У тебе нема керівництва. Немає боса, який каже: «Так, мамо. Ти все робиш правильно.


Але ми робимо все, що в наших силах, і іноді нам варто поставитися з певною часткою гумору до рішень, які ми приймаємо як мами.

Чи подобається мені проводити час зі своїми дітьми? Так звичайно. Ми граємо в настільні ігри, дивимося фільми, іноді пізно лягаємо спати, катаємось на санчатах, співаємо різдвяні колядки, граємо у «Питання та відповіді», ділимося один з одним своїми мріями та страхами.

Але іноді, мої діти зводять мене з розуму, наприклад, коли ділять останнє печиво за сніданком, що залишилося в пачці, хоча є інші 24 варіанти ранкового меню. І тоді мене дуже рятує моє почуття гумору.

вірусний пост материнство гумор

Джерело: Facebook@21stcenturysahm

Крім того, відсоток матерів, які страждають на депресію, вищий, ніж думає більшість людей. Перші дні та місяці мого материнства давалися мені нелегко, але я знайшла вихід. Я почала писати, писати з гумором, підсміюючись з себе, писати для інших мам. І я стала почуватися не такою самотньою.

І я скажу вам, що це мені дає. На один злісний коментар я отримую десятки вдячних. Мені пишуть: Ви написали про мене. Ви змушуєте мене сміятися і почуватися не так самотньою».

Я продовжую любити своїх дітей і бути доброю матір'ю, і продовжуватиму використовувати гумор, який полегшує моє материнство. Можливо, вам він також допоможе.

Багатьом читачам блогу Карен подобається, що вона не замовчує розчарування, яке вона переживає як мати.

Ось який коментар був недавно залишений у неї на сторінці: «Я дуже люблю вашу сторінку. Ви для мене як промінь світла. Будь ласка, продовжуйте змушувати нас сміятися і почуватися не самотніми».

У своєму блозі Карен часто зізнається, що хоча у неї вже троє дітей, вона іноді відчуває розчарування та докори совісті, вважаючи себе поганою матір'ю, але саме гумор завжди рятує її у важких ситуаціях.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти