Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="269261"]
Саморозвиток

У хорошому настрої: 10 способів стати щасливою та відпочившою мамою

0
Складно посперечатися з тим, що материнство – процес стомлюючий та виснажливий. Спосіб життя сучасної мами має на увазі, що

Складно посперечатися з тим, що материнство – процес стомлюючий та виснажливий.

щаслива мама

Джерело: Unsplash

Спосіб життя сучасної мами має на увазі, що вона повинна встигати все! Таким чином, на її плечі лягає великий тягар відповідальності, нести який часом буває непросто.

«Супермама» — звання приємне, але що стоїть за цим словом? У деяких ситуаціях це призводить до сумних наслідків, коли материнство негативно впливає на психіку.

Щоб не стати заручницею власного особистого героїзму, мамі треба навчитися поважати та любити не лише членів своєї сім'ї, а й саму себе. Для цього наводимо 10 порад, які допоможуть стати щасливою мамою, яка відпочила в хорошому настрої.


Чи не «гризіть» себе за помилки

Помилки – невід'ємна частина життя будь-якої людини. Але в ситуації, коли ми починаємо зводити себе через свої помилки, ми втрачаємо найголовніше – досвід. Сприймайте помилки як цінні уроки і намагайтеся їх не повторювати. Своїм прикладом ви покажете дитині, як реагувати на помилки та справлятися з труднощами, а також позбавте себе зайвих негативних емоцій.

Навчіться говорити «ні»

Перестаньте всім догоджати та виявляти готовність завжди всім допомагати. Це може призвести до того, що ви розлютитесь на весь світ, тому що не отримуватимете тієї подяки, на яку, на вашу думку, ви заслуговуєте. Вчіться розумно дозувати свій ентузіазм і іноді говорити "ні".

Зустрічайтеся з подругами

Зустрічі з приємними людьми – чудовий спосіб перезавантаження, який так потрібен кожній мамі. Спілкування є важливою складовою нашого життя і допомагає «повернутися до життя» після домашніх турбот та турбот про дитину.

Навчіться зупинятися

Чи даєте ви можливість «перевести подих»? Якщо ні, то час розпочати. Навчіться зупинятися у постійній біганні. Наприклад, випийте у тиші чашку чаю. Побудьте на самоті - нехай навіть нетривалий час. Це дозволить видихнути та трохи розслабитися.

Не відмовляйтеся від хобі

Досить часто після народження дитини мами відмовляються від захоплень, які були їм цікаві до появи малюка. Але це не зовсім правильно. Кожній мамі важливо не втратити себе та свої бажання.

щаслива мама

Джерело: Unsplash

Не ставте свої бажання нижче за інших членів сім'ї

Жінки не повинні ставити себе на останнє місце у списку своїх пріоритетів. Втім, це відбувається досить часто, коли жінка виходить заміж або народжує дитину. Психологи рекомендують цього не робити і пам'ятати, що сім'я не буде щасливою, якщо в ній буде нещасна жінка.

Не приховуйте свій поганий настрій

Ніхто не каже, що треба весь час ходити "з кислим обличчям". Але бувають ситуації, коли все так набридло і втомило, що немає жодних сил на посмішку. Члени вашої сім'ї повинні розуміти, що у вас теж може бути поганий настрій і вам теж іноді потрібний відпочинок та підтримка.

Ставте цілі, але не напружуйтесь

Народження дитини – не привід відмовитись від своїх цілей. Якщо ви хочете освоїти нову навичку або навчитися чогось - ставте собі за мету, і йдіть до неї. Головне – адаптуватися до реалій життя з дитиною і розуміти, що цілеспрямованість має бути синонімом напруги. Не потрібно «вичавлювати» із себе максимум. Просто насолоджуйтесь самим процесом - наприклад, навчальними курсами, які приносять вам задоволення.

Смійтеся!

Смійтеся якнайчастіше і з будь-якого приводу! Навчіться створювати теплі сімейні спогади. Для цього іноді потрібно плюнути на збирання, щоб сходити з сім'єю до зоопарку або концерту. Найчастіше проводьте час разом та посміхайтеся – це додасть сил та допоможе відновити внутрішній ресурс.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти