Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="262705"]
Саморозвиток

Українці назвали Шерлока Холмса культовим англійським персонажем

0
JustSchool, одна з найбільших онлайн-платформ для вивчення англійської мови в Україні, опитала понад 1 тис. українців і з'ясувала, як

JustSchool, одна з найбільших онлайн-платформ для вивчення англійської мови в Україні, опитала понад 1 тис. українців та з'ясувала, якого англійського персонажа вони вважають культовою. Більшість із опитаних (34%) назвали Шерлока Холмса. Літературний персонаж, створений Артуром Конаном, став всесвітньо суттєвою фігурою. У різних країнах існують десятки присвячених йому товариств, музеїв і пам'ятників, а книга рекордів Гіннесса називає Холмса «найбільш літературним героєм, що екранізується».

sherlock holmes silhouette in studio on white background

Друге місце у рейтингу займає Гаррі Поттер - Літературний персонаж, головний герой серії романів англійської письменниці Джоан Роулінг, а також однойменних фільмів. Його відзначили 21% опитаних. На третьому місці опинився коммандер Військово-морського флоту Великобританії, також відомий як «агент 007». Джеймс Бонд. Його обрали 9% опитаних. Він також як і попередні персонажі є головним героєм романів та серії фільмів.

На четвертому та п'ятому місцях опинилися. Робін Гуд, популярний герой середньовічних англійських народних балад. 7% голосів опитаних. А також Мері Поппінс — героїня казкових повістей англійської дитячої письменниці Памели Треверс, няня-чарівниця, яка виховує дітей в одній із лондонських сімей, її обрали 5% опитаних.

Також в опитуванні взяли участь Містер Бін (4%), Вінні-Пух (4%), Аліса в Країні Чудес (4%), Містер Дарсі (3%), Король Артур (3%), Паровозік Томас (2%), Пітер Пен (2%), Доктор Хто (1%), Доріан Грей (1%).


Місце проведення опитування: Україна

Досліджувана сукупність: Жінки та чоловіки від 18 років

Розмір вибірки: 1 124 респондентів

Час проведення: Опитування проводилося методом онлайн-анкетування у лютому 2020 року.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти