Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="196542"]
Саморозвиток

Топ-5 помилок батьків-початківців

0
Про цей перший рік від дня появи у вашій сім'ї третього! Все відбувається в перші і це має бути так мило... Але ні! Це багато оші

Про цей перший рік від дня появи у вашій сім'ї третього! Все відбувається в перші і це має бути так мило… Але ні! Це багато помилок, які ви робите перш, ніж навчитеся бути батьками.

молоді батьки, помилки початківців, дитина до року

Джерело: Shutterstock

Багато міркуємо

Тисяча та одна книга про те, як стати добрими батьками. Інструкція для кожної дії щодо дитини. Постійна напруженість та страхи. Бойова готовність номер один.

Так, згодом це минеться. Це пройде швидше за все саме тоді, коли у вас уже не буде сил на те, щоби навіть подумати. І ви зрозумієте, що можна погодувати дитину грудьми, і не заносити запис у щоденник, що можна під час годування грудьми подивитися з коханим ще одну серію серіалу. І що діти без синців не зростають.

Так, це проходить і ви перестанете так багато думати, але швидше за все це походить від хронічної втоми. Ви просто махнете рукою на весь цей невгамовний контроль і все піде як слід природним шляхом.


Суворість до себе

Ми відчуваємо, що на нас понад місія і ми не досить добре її виконуємо. Так, ніби ми перші батьки на Землі, а решта дітей незрозуміло звідки взялися. Захворіла, а тепер ось можу заразити дитину? Все, я жахлива мати, я недостойна.

Пройшло два тижні після пологів, а в мене досі немає преси? Фу, яка я товста гидка, не дивіться на мене. У дитини пупкова грижа? Однозначно я, як мати, винна в тому, що не так обробила пупок. Дитина впала з ліжка? Все, позбавте мене батьківських прав!

молоді батьки, помилки початківців, дитина до року

Джерело: Instagram@thefortintrio

Соромимося нового статусу

Ні, не піду в спортивках з дитиною до парку, піду на підборах. Раптом когось із знайомих побачу, подумають, що я розчинилася у своєму материнстві. Так, треба перепостити щось актуальне, але й що, що я туди не піду, і що я навіть не маю часу почитати те, що я перепостила? Я активна, активна, а не просто мати.

Не буду нічого говорити про дитину друзям, поки вони самі не спитають, бо подумають, що я зануда. Хоча, мій малюк уже сів, я так пишаюся цим!

молоді батьки, помилки початківців, дитина до року

Джерело: Instagram@aalex_kottt

Не говоримо про батьківство

А навіщо про нього говорити, коли воно? Краще ми накопичуватимемо свій досвід, свої непорозуміння одне одного і нізащо не говорити про свої проблеми з іншими. Тільки ось куди ми біжимо, коли нам потрібна допомога — сайти, блоги, форуми, рекомендації мам.

Якщо є чим ділитися - ділитеся, цей як мінімум стане вашою історією. А взагалі ви можете навіть допомогти іншим мамам або тим, хто готується стати мамою.

Не записуємо відео

Нам все здається, що настане момент, коли я не буду зайнята, руки не будуть у какашках, малюк не буде в прищиках, на вулиці буде сонячно, а дитина почне декламувати перші промови.

Але ви навіть не уявляєте, наскільки швидко діти ростуть. І потім, переглядаючи відео з двомісячною дитиною, ви будете настільки здивовані, навіть якщо знімали це три місяці тому. Як він гризе ноги чи гукає, як він спить чи як махає ручками – знімайте все. Це велике щастя, що сучасні люди мають таку можливість — запам'ятати ці солодкі моменти.

молоді батьки, помилки початківців, дитина до року

FotoliaДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти