Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="259800"]
Саморозвиток

Як знання англійської мови впливає на зарплату українців

0
Спойлер: високий рівень англійської підвищує шанси збільшити дохід у 5 разів. JustSchool, одна з найбільших онлайн-платформ для вивч

Спойлер: високий рівень англійської підвищує шанси збільшити дохід у 5 разів.

Як знання англійської мови впливає на зарплату українців

Джерело: freepik

JustSchool, одна з найбільших онлайн-платформ для вивчення англійської мови в Україні, опитала понад 1 тис. українців та з'ясувала, як англійська мова впливає на рівень заробітної плати. Аналіз показав, що ті, у кого рівень знання англійської Advanced і Upper-intermediate в середньому в 5 разів частіше отримують високу зарплату, ніж ті, хто знає англійську на початковому рівні.

JustSchool опитування

Джерело: JustSchool

51% опитаних із рівнем англійської мови Advanced та 43% з рівнем Upper-intermediate отримують заробітну плату понад 37 тис. гривень. Тоді, як тільки 9% з тих, хто знає англійську на рівні Elementary, отримують аналогічну оплату праці, а серед рівня Beginner лише 4%.

Чверть опитаних (25%) заявили, що англійська їм потрібна у роботі іноді, а 23% — рідко. Постійно англійська на роботі потрібна лише 16% респондентів.


Як знання англійської впливає на зарплату

Джерело: JustSchool

Рівень зарплати від рівня англійської

Джерело: JustSchool

Рівні англійської мови

Джерело: JustSchool

Понад половина опитаних (63%) стикалися з тестуванням при влаштуванні на роботу. І більше 88% опитаних вважають, що знання мови може бути перевагою при влаштуванні на роботу.

  • Місце проведення опитування: Україна
  • Досліджувана сукупність: Жінки та чоловіки від 18 років
  • Розмір вибірки: понад 1 тис. респондентів
  • Час проведення: листопад-грудень 2020 року

Вчіть англійську, щоб отримувати більше!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти