Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="113478"]
Саморозвиток

Сила внутрішньої енергетики: 3 поради, як стати щасливою

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2016.09.23
0
Сильна внутрішня енергетика необхідна людині як основа її фізичного та емоційного здоров'я, для успішного про

Сильна внутрішня енергетика необхідна людині як основа її фізичного та емоційного здоров'я, для успішного просування кар'єрними сходами, нарешті – для щасливого особистого життя.

Внутрішня енергетика

Burda Media

Внутрішня енергетика - Величина певною мірою вроджена. Холерики, сангвініки, меланхоліки - розподіл людей на психологічні типи багато в чому базується на особливостях їхньої внутрішньої енергетики. Але це зовсім не означає, що меланхоліку з народження потрібно з самого дитинства навісити на себе сумний образ «ослика Іа-Іа і поступитися дорогою в житті тим, хто іскриться енергією, незважаючи на зовнішні обставини.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виховання дітей: 5 справ, які не повинна робити навіть найкраща мама у світі

Так, у кожної людини – свій рівень енергетики, але стежити за тим, щоб цей рівень тримався на особистому досить високому рівні, абсолютно необхідно абсолютно всім.


Навчіться економити свою внутрішню енергію

Внутрішня енергетика людини мало чим відрізняється від тих носіїв енергії, які ми вживаємо щодня. Візьмемо, наприклад, бензин для машини. Машини однієї марки за приблизно однакових умов експлуатації можуть з'їдати дуже різну кількість бензину.

Причина – у технічному стані машини. З людьми приблизно так само. А «хороше налагодження» — це здатність контролювати свої негативні емоції. Вразливість, дратівливість, надмірна увага до поганих новин (привіт, телевізор!), схильність до самокопання, звичка довго сумніватися перед прийняттям рішення – все це як «чорна діра» для внутрішньої енергетики людини.

Внутрішня енергетика

Fotolia

Що робити? Працювати над собою, звісно! І не розраховувати на швидкий результат. Найскладніша робота – це робота над собою. Вона завжди йде спіраллю. Здається – все! Схильність ображатися через дрібниці подолана, навіки в минулому. А життя – раз! І перевірку! Та ще й неслабку… І все – ви знову в лещатах у образи, яка викручує підсвідомість та «склади» внутрішньої енергетики, як хороший матрос – ганчірку під час миття палуби.
Але якщо вам вдалося хоча б відстежити момент зародження своєї найсильнішої образи, поспостерігати начебто збоку, як вона завойовує вашу свідомість - значить, у своїй спіралі саморозвитку ви піднялися на сантиметр вище. І це – перемога!

Внутрішня енергетика

Pixabay

Як поповнити запаси своєї внутрішньої енергетики

Найкраще джерело енергії – Небо. Навіть для абсолютно невіруючих людей (а такі є?) небо завжди надміру дає енергію. Але засвоїти її безпосередньо з повітря неможливо.

Потрібна природа як посередник. Через траву, через дерева, зі снігом, дощем - візьміть собі за правило щодня виділяти хоча б кілька хвилин для спілкування зі світом природи. І не треба казати, що в місті це неможливо! Скверу хіба поряд немає? Самотнє, потужне, чудово-красиве дерево знайти неможливо? Та перестаньте! Захочете стати внутрішньо-сильнішим, а фізично – здоровішим, знайдете.

Внутрішня енергетика

Хобі, творчість, спорт

Обов'язково впустіть у життя творчість. Малювання, вишивання, музика – хто сказав, що треба бути геніальним, аби творити? Дві години стояння за мольбертом, як не дивно, не виснажують, а насичують силами.

Такою ж дією має спорт. Особливо йога. Особливо – флай-йога.
Удачі вам!

1 жовтня у нашому улюбленому ресторані-кондитерській «Маша Кейк» ви дізнаєтесь, як провести 9 місяців вагітності із задоволенням дбаючи про своє здоров'я, але не відчуваючи себе хворою! Ми точно знаємо, що вагітність – не хвороба, і наші спікери розкажуть вам докладніше, як залишатися бадьорими, активними та щасливими в кожному з триместрів вагітності. Приходьте в ресторан-кондитерську «Маша Кейк»!

На цей раз у нас розкішні подарунки для наших гостей! Кожна із вас отримає подарунковий сертифікат вартістю 1040 грн. від медичного центру Into-Sana, щоб зробити важливі обстеження та аналізи! Ще один наш партнер – Акваняня – приготував сюрпризи для майбутніх мам.

 

мамаклуб

За цією програмою ви зможете протягом 2-х візитів зробити: 

  1. УЗД молочних залоз
  2. ПАП-тест
  3. Мікроскопічний тест мазка
  4. Колькоскопію
  5. УЗД органів малого тазу
  6. Пройти консультацію у гінеколога

 

І так: про секс під час вагітності ми теж мовчати не будемо. У нас відверта розмова планується: так і буде!

Mamaklub

Олександра Загородня - акушер-гінеколог, доцент кафедри акушерства та гінекології N1 національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, к.м.н, працює у Перинатальному центрі №1 у Києві

Ті. хто потрапляють на прийом до цього лікаря, хочуть народжувати лише в неї! А ще передають інформацію про такого дивовижного гінеколога подружкам, бо знають: цього лікаря можна рекомендувати! Але ж не можемо ми всі народжувати у Сашка! Звичайно, ні! На зустрічі #мамаклуба від журналу «Моя дитина» Олександра Загородня розповість, як вже за першою розмовою зрозуміти, що перед вами ВАШ лікар, які питання потрібно поставити, щоб не помилитися у виборі того, з ким ви народжуватимете.

До речі, гасло цього лікаря: «Не заважайте жінці народжувати!». Так що на вас чекають корисні поради, які стануть у нагоді під час пологів!

Отже, 1 жовтня ви зможете поспілкуватися з найкращими українськими спеціалістами, познайомитися з майбутніми матусями, поставити будь-які (навіть найнескромніші!) питання.                                                                                                                                                                                              
А ще на вас чекають смачні частування, класні подарунки та приємна атмосфера!             

Зустріч #мамаклубу пройде 1 жовтня з 11:00 до 14:30 у Києві у затишному сімейному ресторані-кондитерській «Маша Кейк» вул. Січових Стрільців 11 (Львівська площа)
Про те, як проходять наші зустрічі, дивіться фотозвітах.

Поспішайте замовити квитки! Кількість місць обмежена.
Вартість квитка 150 грн.
Замовлення квитків за тел. +38 (097) 755 08 62
* при покупці 2-х квитків - знижка 10%


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти