Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="109316"]
Саморозвиток

Як підвищити самооцінку: 5 простих кроків «по-французьки»

0
Питання «Як підвищити самооцінку» властиве тією чи мірою будь-якій жінці, незалежно від її соціального статусу, матеріального

Питання «Як підвищити самооцінку» властиве тією чи мірою будь-якій жінці, незалежно від її соціального статусу, матеріального становища, віку, зовнішності та інших факторів. Як це зробити?

як підвищити свою самооцінку

Pixabay

Як підвищити самооцінкуякщо на роботу над собою катастрофічно не вистачає часу? Якщо зі свого фінансового бюджету вчиненого неможливо виділити навіть невелику суму? Якщо ... Таких "Якщо" може бути дуже багато. Але давайте бути чесними із собою: якщо ми справді, по-справжньому хочемо щось зробити, ми це робимо. Якщо ні, то шукаємо ці «якщо». Ви належите до тих, хто не лукавить із собою і ви дійсно хочете підвищити свою самооцінку? Тоді поради К. Д. Каллан із книги «Француженки не сплять на самоті» — для вас.

Право на самотність

Щоб підвищити свою самооцінку, француженки часто вдаються до простого, але правильного способу – вони йдуть у самотність. Вірніше, туди, де можна присвятити кілька годин свого життя лише собі. І нікому більше. Чоловік, діти, робота - все це залишається по інший бік завіси. А з жінкою, яка потребує посилити свою самооцінку залишаються тільки приємні їй речі чи справи. Це може бути книга чи живопис, йога чи валяння на дивані, елітне кафе чи занедбаний парк на краю міста. У такі хвилини (вірніше, годинник) важливим є лише внутрішній світ жінки, її право на перебування там, де їй більш ніж комфортно.

У вас є право на самотність? Ви ним користуєтеся? Ні? Даремно!

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


як підвищити самооцінку

Burda Media

Право на красу

Щоб підвищити свою самооцінку, потрібно старанно оточувати себе гарними речами. Гарний посуд не повинен чекати гостей, нею потрібно користуватися щодня. Дорогі парфуми - не на особливий випадок, а на "тут і зараз". Постійно піднімаю планку оточуючих речей, важко почуватися невдахою. Зате підвищувати самооцінку легко.

Розвивайте у собі «почуття ліктя»

Щоб підвищити свою самооцінку, потрібно бути у постійному контакті з людьми. Не в ділових контактах, яких нас зобов'язує обов'язок служби, а людських. Щодня ми стикаємося в тих самих місцях з одними й тими самими людьми: продавці журналів, овочів на ринку, двірники – кому і коли з них ви сказали привітне слово? У нас це не прийнято... А для француженки це норма. Вона ніколи не проґавить можливість подарувати свою усмішку напівзнайомій людині. Вона знає – ця посмішка неодмінно повернеться до неї та обов'язково підвищить її самооцінку.

Вільна!

Француженка ніколи не дозволить собі поєднати свою унікальну особистість з особистістю чоловіка, розчинитися в ньому, присвятити себе служінню будь-кому. Вона знає, що кохана саме за свою унікальність і ні за що у світі не погодиться відмовитися від неї. Підвищуйте свою самооцінку, пестуючи свою унікальність!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи потрібно говорити з дітьми про смерть, або Як перестати боятися

як підвищити самооцінку

Не ведіться дешево

Одна з ознак низької самооцінки – готовність жити чи спати з чоловіком лише заради того, щоб не бути однією. І не важливо, що цей чоловік давно вже не приваблює сексуально, не важливо, що вам нема про що з ним поговорити. Такий напрямок думок – абсолютно неможливий для француженки. Вона знає: її самооцінка дуже постраждає, якщо поруч із нею буде не той, кого вона по-справжньому любить. А сьогодення можна і почекати, тренуючись у легкому флірті дійсно з кожним зустрічним – це не тільки не заборонено, а й навіть рекомендується. Для підвищення самооцінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 продуктів, які пригнічують сексуальне бажання
Ідеальний секс у спеку: ідеї для комфорту та задоволення


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти