Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="171092"]
Саморозвиток

Історія, що розбурхала мережу: комплекс відмінниці, або як я стала гарною мамою

0
Нас завжди вчили робити все на тверду 5 або навіть на 5+. Бути доброю дочкою, ідеальною мамою, що розуміє дружиною, і при цьому,

Нас завжди вчили робити все на тверду 5 або навіть на 5+. Бути доброю дочкою, ідеальною мамою, яка розуміє дружиною, і при цьому, ще й фахівцем екстра-класу. І як же іноді нестерпно нам давалися спроби стати ідеалом.

історія гарна мама

Джерело: Instagram@taylergolden

Історія цієї матусі допомагає нам зрозуміти, що насправді має значення для кожного з нас. Які вони, стандарти та ідеали, хто їх встановлює та чи потрібно нам усім до них прагнути?

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

«Існує думка про те, що важко підніматися кар'єрними сходами, вести активну громадську діяльність, мати сім'ю, мати ідеальні брови, випивати 8 склянок води щодня, залишатися в хорошій формі, бути здоровою та щасливою людиною. І додам ще від себе, важко знайти хорошого перукаря, стежити за модою, бути доброю мамою двох хлопчиків та боротися із соціальною несправедливістю.

Все це можливо, але потребує певних зусиль та виходу із зони комфорту.


Нещодавно я почула розповідь жінки-виконавчого директора про її шлях до успіху. Чим більше вона говорила, тим більше я розуміла, що часто ми створюємо ілюзію, бажаючи здаватися кращою, ніж ми є насправді. Вона говорила, що якби їй довелося оцінювати всі параметри: кар'єру, материнство та подружжя, вона вважає, що ніде не досягла бажаних висот. І я зрозуміла, що відповідати чиїмось очікуванням неможливо.

історія гарна мама

Джерело: Instagram@amberfillerup

Як стати найкращою мамою? Що це взагалі означає? Я працююча мати, а отже я погана мати, бо я не витрачаю багато часу на своїх дітей? З іншого боку, може бути я все ж таки хороша мама, адже я вношу свій внесок у свою сім'ю і можу забезпечити дітей їжею, одягом та дахом над головою?

Життя змушує нас вирішувати багато питань. Ви справляєтеся з поточною ситуацією і виникає така. На кожному етапі життя ви долаєте якісь перешкоди, приймаєте рішення, несете за них відповідальність, навчаєтесь на своїх помилках або пишаєтеся своїми перемогами. І життя йде своєю чергою.

Мій перукар сказав мені, що я зіпсувала волосся. Я трохи подумала, а потім сказала їй: «Обріж їх».

Я ходила на роботу, яка робила мене нещасною, а потім склала резюме, пройшла співбесіду та пішла на нову роботу.

Я довгі роки мріяла про подорож, але ніхто не хотів їхати зі мною. Я обрала дату, купила квитки та поїхала одна.

Я перестала створювати собі труднощі і вирішую проблеми в міру їхнього надходження.

Я знаходжу радість у тому, що перестала прагнути бути доброю в очах інших людей.

Це моє життя, і тепер я справді щаслива!».


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти