Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="128786"]
Саморозвиток

Що потрібно зробити у новому році: 6 обов'язкових завдань

0
Наприкінці року ми підбиваємо підсумки та стоїмо плани на наступні 12 місяців, сподіваючись, що вони будуть більш продуктивними, успішними та наповненими.

Наприкінці року ми підбиваємо підсумки та стоїмо плани на наступні 12 місяців, сподіваючись, що вони будуть більш продуктивними, успішними та сповнені нових вражень. Втім, однієї надії мало, важливо зробити деякі кроки і самому кувати залізо свого щастя у новому 2022 році!

цілі на новий рік

Джерело: Instagram @riba_andrey

Пропонуємо вам програму-мінімум, яку ви повинні прописати для себе у січні і яка допоможе активно стартувати у 2022-му!

Прикиньте, що потрібно змінити

Реально погляньте на свій стан справ сьогодні і поставте собі питання, чи на своєму місці ви і те, чого ви хочете. Якщо вам не зовсім подобається сфера, в якій працюєте або люди, які вас оточують, саме час захотіти це змінити!

Не треба заспокоювати себе думками, що на тлі знайомих ви живете чудово і могло бути все набагато гіршим. Не порівнюйте своє та чуже життя, орієнтуйтеся лише на свої відчуття комфорту та щастя!


Звичайно, іноді самозаспокоєння дуже зручне і навіть корисне, але тільки в тих випадках, коли вам загрожує стрес. На початку року краще надихнутися історіями успіху, а не поразок інших і також вирішити щось кардинально змінити.

Окресліть конкретні цілі

Після того, як ви намітили абстрактні цілі, потрібно розписати конкретний план дій, який втілить їх у життя. Якщо ви відразу не розпишіть, якими шляхами ви досягатимете поставлених завдань, це загрожує тим, що вони так і залишаться невиконаними, а ви сидітимете і чекатимете змін.

Існує велика різниця між бажанням схуднути та метою скинути 7 кілограм до червня. Або, наприклад, бажанням влаштуватися на нову високооплачувану роботу та метою підтягнути англійську до рівня Upper, яка потрібна для нової роботи.

Ставте перед собою конкретні цілі, бажано з термінами, і розбийте цю мету на велику кількість маленьких кроків, які ви виконуватимете щодня або щотижня. Якщо ви поставили ціль і не зробили жодного кроку до її досягнення за пару місяців, то ця мета приречена на провал цього року.

новий рік мети

Джерело: Instagram @ zhazira.mendgalieva

Не витрачайте час марно

Позбудьтеся зайвого у вашому житті і ви побачите, як воно зміниться на краще! Почніть із прибирання квартири: винесіть на смітник всі речі, якими ви не користуєтеся роками або пожертвуйте їх на благодійність.
Попрощайтеся з людьми, які вам не цікаві, але все ще продовжують займати певну нішу у вашому житті та забирати ваш час. На їхнє місце обов'язково прийдуть нові друзі та знайомі, які розділять ваші погляди та наповнять ваше життя новими фарбами.
Відмовтеся від шкідливих звичок, які вам заважають і намагайтеся витрачати ваш час, гроші та ресурси так, щоб вони приносили максимальну віддачу: духовну та матеріальну.

Не бійтеся змін

Навколо нас тисячі людей, які щодня скаржаться на своє життя, свою долю, звинувачуючи у стражданнях владу, інших людей та обставини, але не бажають щось змінювати.
Міркування в стилі «А якби так» — безперспективні і не несуть у собі розвитку. Якщо ви знаєте, що вас не влаштовує і знаєте, чого ви хочете починайте діяти.
А якщо ви не з таких людей, які здатні різко все залишити, змінити, відмовитися - починайте з малого, пройдіть цей шлях стабільними кроками.
цілі на новий рік

Джерело: Instagram @vlcenter

Ризикуйте зробити щось нове

Потрібно бути або дурнем, або відчайдушним оптимістом, щоб сподіватися на глобальні зміни, а при цьому день у день займатися тим самим. Бажаєте змін та крутих поворотів долі – виходьте із зони комфорту та ризикуйте! Психологічні установки з виходу з болота власної рутини вже стали попсою, але вони справді ефективні!

Спробуйте діяти не так, як завжди, і ви побачите, що реальність навколо вас теж почне змінюватися!

Затишна стабільність — це добре, але вона закриває від вас інші можливості і згодом людина відмовляється від своїх бажань через страх щось змінювати і руйнувати комфортний стан справ, який сформувався протягом року.

Отримайте нові знання та досвід

У новому році обов'язково отримайте якісь нові знання та навички! Ви можете запланувати собі прочитати якийсь список книг за вашою професією, які допоможуть вам стати компетентнішими або художніми літературами, щоб розширити горизонти самопізнання.

Запишіться на курси фотографа, якщо вам це цікаво, або пройдіть онлайн-курс англійської мови, багато з яких безкоштовні! Ну а якщо вам не подобається ваша робота, освойте нові для вас навички та претендуйте на іншу посаду, завойовуйте нові горизонти у 2020-му!

цілі на новий рік 2022

Джерело: Instagram @vlcenter


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 3,67 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти