Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="146937"]
Саморозвиток

9 фраз, які краще не говорити мамі-фрілансерові

0
Незважаючи на те, що робота вдома має ряд переваг, мами, які працюють поза офісом, повинні виконувати одночасно кілька справ: з

Незважаючи на те, що робота вдома має низку переваг, мами, які працюють поза офісом, повинні виконувати одночасно кілька справ: з дітьми спілкуватися, по дому справлятися, ще й паралельно вирішувати ділові питання. Здається, що організуватись у такому «вільному» режимі просто, але це далеко не так.

Щоб не образити і не вивести з себе подругу, яка працює з дому, запам'ятайте фрази, яких краще уникати спілкування.

Хотіла б я так легко працювати!

Справді, вставати о 7-й ранку, щоб почати працювати, потім нагодувати дітей та чоловіка, зібрати малюків у садок/школу, відвести їх туди, повернутися, ще попрацювати, дуже просто. А потім ще приготувати обід, поспілкуватися з дітьми, які повернулися зі школи (а робочий день ще не закінчився) — справжня дрібниця!

Так класно весь день ходити у домашньому одязі!

Фрілансери – такі ж люди, як і офісні працівники. Вони теж зранку приймають душ, одягають чистий одяг і хочуть протягом дня нормально обідати, а не перехоплювати на ходу біля ноутбука.


І чим ви займаєтеся віддалено?

І що тільки можна робити, цілий день уткнувшись у ноутбук? Загалом незрозуміло!

Як можна працювати, коли вдома діти?

Багатьох мам дуже рятують дитячі садки, школи, іноді — няньки. Але все одно нерідко доводиться йти на компроміси, відволікатися від роботи, брати ноутбук із собою на відпочинок, носити його по квартирі, щоб паралельно нагодувати дитину та багато іншого. Так, у будь-якій роботі є свої плюси та мінуси!

Як ти можеш цілими днями ні з ким не спілкуватися?

Багато хто не знає, але мами, що працюють з дому, часто виходять на зв'язок з офісом по Skype, спілкуються з колегами по телефону, а іноді і в офісі з'являються! Крім того, у фрілансерів є рідні та друзі.

Здорово працювати вдома, можна робити манікюр у будь-який час!

Іноді мами, що працює вдома, завантажений так, що і пообідати немає часу, не те що сходити на манікюр або тим більше, зробити його самостійно!

Ідемо на каву?

Якщо жінка працює в офісі, мало кому спаде на думку покликати її на каву або на прогулянку посеред робочого дня, особливо не в обідню пору. А якщо вдома — можна легко написати їй о третій годині дня, адже вона все одно вільна. Але це не так!

instagram@allthatisshe

instagram@allthatisshe

Навіщо віддавати дітей у садок, якщо ви все одно вдома?

Ну, давайте запустимо в офіс кілька грайливих єнотиків і перевіримо, як співробітники зможуть спокійно працювати і не відволікатися від своїх робочих питань.

А як же розвиток та кар'єра?

Мами вирішують працювати вдома з різних причин: деякі хочуть присвячувати більше часу сім'ї, деякі не хочуть витрачати зайві гроші та час на дорогу, зрештою багато фірм просто не мають офісу. Те, що будучи фрілансером, не можна розвиватися і будувати кар'єру — хибна думка.

___________________________________________________________________________________________________

Як налагодити грудне вигодовування, що відповідати, якщо у пологовому будинку пропонують дати суміш, і що робити після повернення додому? Як організувати життя з новонародженим, щоб і в нього, і у мами з татом було все гаразд? Відповіді на ці та інші запитання ви отримаєте 7 жовтня на зустрічі #мамаклуба від журналу «Моя дитина».

Віка Щегельська — консультант із грудного вигодовування у Національному русі на підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України». Експерт розвінчає міф "Мало молока" і розповість, як дізнатися, що малюк наїдається і добре набирає вагу.

Зустріч #мамаклубу пройде 7 жовтня з 11:00 до 14:30 у Києві у чеській ресторації Старомак за адресою: вул. Січових Стрільців 37/41.

Поспішайте замовити квитки! Кількість місць обмежена.
Вартість квитка 160 грн.
Замовлення квитків за тел. +38 (050) 315 87 80


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти