Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="166105"]
Саморозвиток

7 обіцянок, які кожна мама має собі дати перед Новим роком

0
У новорічну ніч ми зазвичай загадуємо бажання і даємо собі певні обіцянки. Пропонуємо вам вже готовий список того, що стоїть собі.

У новорічну ніч ми зазвичай загадуємо бажання і даємо собі певні обіцянки. Пропонуємо вам вже готовий список того, що варто пообіцяти в Новому році!

Джерело: instagram@polosinaks

Всі ми хочемо бути щасливими, але часом не розуміємо, що для цього не потрібні ні багато грошей, ні статусу, ні інших особливих умов. Іноді щастя зовсім поруч – треба лише вийти із рамок звичної зони комфорту. Насправді, якісно змінити себе та своє життя не так уже й важко, зміни починаються з дрібниць. Як тільки одна маленька, але корисна дія стає звичкою, ваше життя починає якісно змінюватися. Спробуємо?

Обіцянка 1. Подяка за те, що у вас є

Введіть у звичку своєрідний ритуал: щовечора, перед сном, перераховуйте те хороше, що є у вашому житті, і дякуйте за це Всесвіту. Ми часто не помічаємо, що маємо безліч хорошого, того, чим, можливо, доля обділила інших. Люблячим чоловіком, здоровими дітьми, вірними друзями. Звертайте увагу на ці речі, і ваше життя стане набагато щасливішим і гармонійнішим!

Обіцянка 2. Контакт із дитиною

Психологи стверджують: важлива не кількість часу, проведеного з дитиною, а її якісне наповнення. Цікавтеся, як малюк провів свій день, які у нього були радості та невдачі. Діліться своїми спогадами про дитинство, грайте з ним у корисні ігри, що розвивають. Це набагато ефективніше зблизить вас, ніж сумісний перегляд мультиків!


3. Відмова від шкідливих звичок

Так, ви вже давно обіцяли собі привчитися лягати спати вчасно або перестати їсти цукерки. Можливо, настав час почати діяти? Подумайте: яка шкідлива звичка докучає вам чи вашим близьким найбільше? Для того, щоб позбутися від неї, замініть її іншою, корисною. Наприклад, замість цукерок завжди тримайте на кухні яблука.

Обіцянка 4. Порозуміння з чоловіком

Дитина не може рости щасливою в сім'ї, в якій мама та тато не розуміють і не цінують один одного. Згадайте: коли останнім часом ви розмовляли з чоловіком до душі? Як часто ви вгадуєте його настрій по його ході, а слова, які він збирається вимовити, - за виразом обличчя. Пообіцяйте собі наступного року найчастіше цікавитися, як у нього справи, що в нього на душі. Введіть традицію сімейних обідів або спільних прогулянок.

instagram@allthatisshe

Обіцянка 5. Заняття фітнесом

Двигуна активність потрібна не тільки для гарної фігури, але і для гарного настрою. Під час занять спортом відбувається викид гормону щастя та задоволення, ось чому люди, які регулярно роблять фізичні вправи, більш врівноважені та позитивні. Якщо у вас немає часу ходити у фітнес-зал, приділяйте півгодини з ранку для ранкової зарядки. Ви одразу ж відчуєте ефект!

Обіцянка 6. Нове хобі

Захоплення на зразок рукоділля або кулінарії гармонізують внутрішній стан і впливають на нас як потужний антидепресант. Крім того, хобі робить вас цікавою особистістю та розширює коло знайомств. Пообіцяйте собі знайти заняття до душі вже на початку наступного року.

Обіцянка 7. Допомога батькам

Вони часто соромляться просити нас про допомогу, навіть коли її дуже потребують. Не чекайте, поки мама попросити вас про щось запитайте першою: «Чим я можу тобі допомогти?». Пам'ятайте, що ваш дитина переймає вашу модель поведінки, і те, як ви ставитеся до своїх батьків зараз, позначиться на тому, як до вас ставляться діти, що підросли.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти