Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="256634"]
Саморозвиток

5 порад від стресу, які дійсно працюють

0
Все дістало нерви на межі? Не біда! Кожен із нас стикається з тривогами та переживаннями. Важливо вміти з ними справлятися. Спе

Все дістало нерви на межі? Не біда! Кожен із нас стикається з тривогами та переживаннями. Важливо вміти з ними справлятися. Спеціально для вас зібрали найкращі поради від стресу.

Ефективні поради від стресу

Джерело: Unsplash

Візьміть п'ять напружених робочих днів, додайте карантин через коронавірусну хворобу, змішайте з восени, що вже прийшла і зменшила обсяг сонячного світла, а потім поперчіть невиконаними домашніми завданнями дітей. Це і є рецепт стресу, з яким наразі зіткнулася більшість дорослих людей.

Постійні проблеми та спроби триматися рано чи пізно призводять до морального виснаження. Нервова система під тиском життєвих перипетій буквально дає збій. Стрес є причиною багатьох хвороб, а головне — він пригнічує імунітет і значно псує якість нашого життя. Якщо порада «Не панікуй!» вам вже не допомагає, спробуйте наші рекомендації.

Як швидко зняти стрес

У сучасному світі важливо вміти справлятися зі стресом, а ще краще запобігати його виникненню. Що казати, я й сама одного разу пережила сильну перенапругу. Тому ловіть п'ять чинних порад, як пережити стрес.


1. Позбавтеся неприємних, нав'язливих думок

Так, це здається непосильним завданням, але втома і виснаження спотворюють погляд на багато речей, а тим більше гнів (якщо йдеться про сварку з близькими або навіть начальством). Краще переосмислити все наступного дня або навіть за кілька.

Правду кажуть, ранок вечора мудріший. Ви будете по-іншому дивитися на ситуацію, що стривожила вас. А це дозволяє обдумати хвилююче питання тверезим поглядом, не обтяжуючи себе емоціями.

Часом ми постійно думаємо про наші повсякденні проблеми чи конфлікти, а в моменти сильної стривоженості і зовсім робимо необачні вчинки. Краще позбавтеся негативних думок. Видихніть і переключіть увагу на щось інше.

Поради від стресу

Джерело: freepik

2. Абстрагуйтеся та помедитуйте

Іноді нервова система потребує негайного відпочинку. Підняти настрій та заспокоїти нерви можна не лише завдяки черговій дозі валеріанки. Проста медитація допоможе швидко пережити стрес та розслабитися.

Головне – не пускайте у голову тривожні думки. Це буде нелегко, тому важливо абстрагуватись від навколишнього середовища, ні про що не думаючи. Кілька хвилин у глибокій тиші та спокої – найкращі ліки від стресу.

До того, що частіше людина займається медитацією, то швидше стає стійким до факторів стресу. Тож радимо практикувати йогу та дихальні вправи.

3. Займайтеся спортом

Ніщо так не допомагає швидко впоратися зі стресом, як заняття спортом. Проста зарядка допоможе заспокоїти нерви, розслабитись, і, якщо потрібно, звільнитися від негативу. Просто уявіть, ніби з кожною вправою ви даєте відсіч усім проблемам, скидаєте вантаж із плечей.

Зняття стресу сприяють заняття боксом чи іншим видом бойових мистецтв. Декілька хвилин побивши снаряд, можна виплеснути гнів і отримати заряд позитивних емоцій. Особисто я так і роблю:)

Також від повсякденних проблем чудово відволікають та піднімають настрій танці. Плюс у вас буде чудова фігура!

4. Розслабтеся після роботи

Дорога додому іноді призводить до ще більшого нервового виснаження. Десь не встиг на транспорт, десь потрапив у затор, десь наступили на ногу – всі ці, здавалося б, дрібниці можуть лише посилити настрій людини.

Отже, виходячи з роботи, налаштуйтеся на нову хвилю – спокою та відпочинку. Забудьте про минулий день і подумайте, чим займеться вдома перед сном. А на шляху рекомендуємо почитати книгу чи послухати музику. Декілька веселих пісень направлять думки в позитивне русло.

Поради від стресу, які працюють

Джерело: Unsplash

5. Запобігти виникненню стресу

Стрес – це зовнішні чинники. Вплив довкілля переважно залежить від нас самих. Протистояти тиску проблем можна! Просто дотримуйтесь наступних правил:

  • Робота - засіб заробляння грошей. Не завжди професійні проблеми говорять про людину погано. Не сприймайте серйозно все, що там відбувається.
  • Проблеми – справжня нісенітниця. Іноді деякі проблеми не настільки непереборні, як здається. Навчіться не сприймати все близько до серця.
  • Не зважайте на думку чужих людей. Турбота у тому, що подумають оточуючі, лише виснажує. Більшість людей так чи інакше знайдуть, до чого причепитися. Будьте собою.
  • Уникайте конфліктів. Деякі люди сперечаються заради суперечки або намагаються просто самоствердитися. Не витрачайте енергію. Краще посміхніться у відповідь та йдіть у своїх справах.

Як би не складалися життєві обставини, будьте спокійною, незворушною, більше відпочивайте та залишайтеся на хвилі позитиву разом із журналом «Моя дитина».

Джерело: журнал «Ліза»


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти