Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="164862"]
Саморозвиток

5 разючих істин, яким вчить материнство

Old date: 2017-11-22
Current date: 2022.12.06
New date: 2020.10.09
0
Усвідомлене материнство допоможе вам дізнатися щось нове про себе, мир і кохання. Материнство – це не лише нові емоції та досвід. Набл

Усвідомлене материнство допоможе вам дізнатися щось нове про себе, мир і кохання.

Джерело: instagram @nataly_karas

Материнство – це не лише нові емоції та досвід. Спостерігаючи за своїм малюком, ви можете зробити разючі відкриття, і не тільки про те, що він швидко росте, стає розумним і кмітливим. Вам також відкриються разючі істини, про які ви, можливо, навіть не здогадувалися!

Істина 1. Позитивний настрій творить чудеса!

Напевно, кожен день для вас – це важка праця. Безперервні турботи про малюка, постійну напругу, фізичну та емоційну. Якщо ви відчуваєте, що жахливо втомилися, що у вас більше немає сил, спробуйте змінити слова «я мушу» на «я хочу». Я хочу поміняти підгузник, щоб мій малюк добре спав. Я хочу приготувати йому корисний сніданок, щоб він зростав здоровим. Я хочу пограти з ним, адже гра така важлива для розвитку дитини.

Це зрушення фокусу уваги з того, що відбувається тут і зараз, на майбутнє, допомагає подолати роздратування та втому. Ви раптом почнете розуміти, що ваша праця дуже важлива і цінна, вона допоможе дитині рости та розвиватися.


Істина 2. У світі є чаклунство!

Коли малюк починає пізнавати світ, все йому здається чудовим та чарівним. Ми, дорослі, в метушні, нечасто помічаємо ці маленькі дива: те, як смішно повзе сонечко по травинці, який візерунок буває у осіннього листя. Спостерігаючи за своїм малюком, ви ніби знову починаєте цінувати дрібниці, дивуватися та захоплюватися навколишнім світом. Це робить ваше життя більш радісним.

Істина 3. Ви не можете контролювати все

До того, як у вас з'явилася дитина, вам здавалося, що ви можете контролювати все: роботу, відносини, будинок. Але після народження малюка виявилося, що у ваше життя не можна вбудувати чіткий графік. Діти непередбачувані: сплять, плачуть, сміються не тоді, коли це зручно батькам. Всі ваші плани на вечір можуть впасти відразу тому, що у малюка раптово захворів живіт.

Згодом ви зрозумієте, що це не так страшно – припинити контролювати все. Це може бути цікаво!

Істина 4. Важливо відпустити

Мабуть, найцінніший урок, який дає материнство – це розуміння того, що ви не можете прожити життя замість своєї дитини. Він робитиме якісь речі, які вам не до вподоби, він робитиме помилки і вчитиметься на них. Навіть найвідданіша і дбайлива мати не в змозі захистити своє чадо від страждань та жорстоких уроків життя.

Істина 5. Дитина – це не весь світ

Хоча в це важко повірити молодій мамі, у якої тільки-но народився первісток, але це справді так. У міру того, як дитина дорослішає, роль мами в її житті - ні, не стає менш значущою, але не так помітна. У нього з'являться нові знайомі та захоплення, у нього буде своє коло друзів, а одного разу він зустріне своє велике кохання. Якщо єдиним сенсом вашого життя буде дитина, в якийсь момент ви відчуєте себе ошуканою та непотрібною. Обов'язково майте свій особистий простір: хобі, друзів, улюблену роботу. І тоді дорослішання дитини приноситиме вам тільки радість, а не розчарування.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти