Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="184649"]
Саморозвиток

4 речі, які варто пам'ятати, публікуючи у соцмережах фотографії своїх дітей

0
Більшість сучасного життя відбувається в інтернеті. Ми віртуально знайомимося, заводимо друзів, вчимося та читаємо, подорожуємо по

Більшість сучасного життя відбувається в інтернеті. Ми віртуально знайомимося, заводимо друзів, навчаємось і читаємо, подорожуємо країнами та містами, слухаємо музику, словом, ми практично живемо там.

соцмережі, фотографії дітей
</picture

Джерело: Unsplash

Соціальні мережі зробили наше життя доступним мільйонам людей. Ми настільки звикли ділитися її подробицями з друзями або просто сторонніми людьми, що викладаємо її найменші нюанси.


І ми, будучи першим поколінням з дитинства, що звикли проводити час у соцмережах, не замислюючись ділимося з усім своїм життям в інтернеті і тоді, коли ми стаємо батьками. Тому нам іноді досить складно об'єктивно прийняти рішення – якими подробицями з життя ділитися, а що варто залишити за кадром.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Наші діти є частиною нашого життя, то чому б нам не ділитися їхнім життям та успіхами в наших соціальних мережах, думаємо ми? Ми можемо спілкуватися з друзями та сім'єю, які живуть далеко від нас, розповідати про їхні успіхи, і давайте дивитися правді у вічі – нам подобається, коли абсолютно сторонні люди хвалять наших дітей, коментуючи їхні фото.

Однак, ми робимо це ще з однієї причини: у мережі ми можемо знайти однодумців – людей, які зіткнулися з такими самими проблемами, які поділяють наші цінності, які мають певний життєвий досвід. Там ми часто знаходимо те, чого нам не вистачає у реальному житті – підтримку.

соцмережі, фотографії дітей
</picture

Джерело: Unsplash

Проте є й інший бік цієї публічності: ми ніколи не знаємо, як наші діти, коли виростуть, відреагують на ту інформацію, яку ми про них опублікували. Адже повністю видалити інформацію з інтернету практично неможливо.

Тому, якщо ви свідомі батьки та поважаєте межі чужого особистого життя, подумайте про це вже зараз. І ось 4 речі, які варто пам'ятати, публікуючи у соцмережах фотографії своїх дітей

1. Не використовуйте повне ім'я дитини

Ми не знаємо, як далі розвиватимуться технології, і хто знає, чи не буде майбутній роботодавець розшукувати інформацію про нього через Instagram.

2. Ніколи не публікуйте оголені фотографії

Навіть якщо ви робите їх доступними лише для друзів та членів сім'ї. Це надто особиста інформація, якою можуть згодом скористатися.

3. Якщо діти вже досить дорослі – запитайте дозволу

Коли ви даєте можливість дітям приймати рішення, це допомагає їм стати дорослими та самостійними.

4. Якщо у вас є сумніви – не робіть цього

Якщо ви не можете визначитися, публікувати пост чи ні, краще не робіть цього, або залиште лише текст, не публікуйте фотографії.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти