Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="266107"]
Саморозвиток

10 ранніх ознак деградації мозку

0
Мозок - як м'яз, він потребує тренувань. Якщо таких немає, розумові можливості знижуються. Більше того, з віком таке стан

Мозок — як м'яз, він потребує тренувань. Якщо таких немає, розумові можливості знижуються. Більше того, з віком такий стан може вилитися в недоумство. Як зрозуміти, що ваш мозок деградує та що з цим робити?

10 ознак деградації мозку

Джерело: freepik

Відсутність інтересу до будь-яких занять і лінь — це ще не всі ознаки деградації мозку. Насправді погіршення мозкової діяльності вказують глибші симптоми.

Які ознаки говорять про деградацію мозку

 1. Ви стали болісно сприймати критику, а самі часто критикуєте інших.
 2. У вас немає бажання вчитися новому. Причому настільки, що на роботі ви можете впасти в паніку та тривожність, якщо доведеться вивчати нову програму.
 3. Ви стали часто вимовляти фразу: «А ось раніше», згадуючи минулі часи. Це каже, що ви не прагнете вперед.
 4. Незважаючи на відсутність явного інтересу з боку співрозмовника, ви можете довго розповідати про щось. Вас не турбує його комфорт, адже це цікаво вам.
 5. Іноді вам важко підбирати слова під час розмови, не завжди згадуєте знайоме слово.
 6. Вам важко сконцентруватись під час читання серйозної літератури. Мозок просто лінується і не хоче робити те, що потребує великої уваги.
 7. Останнім часом ви стали міркувати про глобальні проблеми та питання. Вам здається, що ви добре розумієте політику чи економіку, хоч це не так.
 8. Якщо перед вами постає вибір між новим та звичним, ви обираєте друге. Вважайте за краще переглянути старий відомий фільм, ніж почитати книгу або глянути нову картину.
 9. Стали надто зациклюватися на особистих ритуалах. Наприклад, ранок повинен обов'язково початися з філіжанки кави, інакше весь день пройде нанівець.
 10. Іноді ви звітуєте інших людей, читаєте нотації, ображаєте оточуючих, тому що так їм краще.

Якщо ви помічаєте подібний стан вже кілька тижнів, варто втрутитися. Причому розпочати слід із походу до лікаря, особливо якщо ви давно цього не робили. Зниження когнітивних функцій нерідко спричинене гормональними збоями, нестачею вітамінів і різних захворювань.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 1,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти