Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="146676"]
Саморозвиток

Тайм-менеджмент для мам: 10 помилок, через які ви нічого не встигаєте

0
Тайм-менеджмент - непроста наука, осягнути яку вдається лише шляхом спроб, помилок, і звичайно, роботою над ними. Якщо ви все ще ніч

Тайм-менеджмент - непроста наука, осягнути яку вдається тільки шляхом проб, помилок, і звичайно, роботою над ними. Якщо ви все ще нічого не встигаєте, а ввечері незадоволені продуктивністю свого дня, пропонуємо ретельно проаналізувати, чому так відбувається, і зрозуміти, як вирватися з цього кола.

Тайм-менеджмент для мам

Джерело: instagram@allthatisshe

Впевнені, хоч одну помилку з цього списку ви точно робите! Усвідомте її та дійте!

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


«Я не встигаю почистити зуби та поїсти»

Будь-якій жінці важливо почуватися привабливою і, як мінімум, доглянутою. Тому перше, що ви повинні зробити на початку дня — привести себе до ладу, і лише потім братися за домашню роботу, ігри з дитиною чи інші важливі справи. На жаль, якщо весь день ви виглядатимете розхлябано і не подобається собі, енергії вам не вистачатиме.


Важливо знаходити вранці хоча б 15 хвилин на це «підживлення», щоб сходити в душ, почистити зуби, підфарбуватися (якщо потрібно), поїсти. Ці хвилини, присвячені собі, — найкраща інвестиція!

Складати списки справ у голові

Бути впевненою, що щоденник вам не потрібен, і ви чудово все розплануєте в голові - помилка. Буде набагато ефективніше подивитися на список справ з самого ранку і зрозуміти, які з них пріоритетні, а значить, їх потрібно виконати спочатку, а потім братися за інші, менш важливі. Навіть якщо ви не встигнете виконати будь-яку з найменш пріоритетних справ, ваш день залишиться продуктивним.

Плануючи надто багато справ у голові, а не на папері, ви ризикуєте взагалі нічого не встигнути.

Планувати на день надто багато

Плануючи по 25 справ на день, навіть дрібних, будьте впевнені, що ви отримаєте лише один результат - втому і незадоволеність собою надвечір. Тому краще ставити собі посильні завдання та вистачити себе за їх виконання наприкінці дня.

Шукати винних у тому, що нічого не встигаєте

Найкраще, що ви можете зробити для себе, щоб більше встигати – перестати перекладати відповідальність за «неуспішність» на інших. На пошті була велика черга, дитина не хотіла одягатися цілу годину, машина зламалася, чоловік не допоміг — список таких відмовок може бути дуже довгим. Але насправді ваша вина в цьому теж є. А якщо ви все встигли, незважаючи на перепони та неприємності, то це ваша величезна заслуга!

Ускладнювати побут

Щоб встигати більше за день, постарайтеся спростити побут. Не потрібно щодня готувати кулінарні шедеври та перекладати мотлох з місця на місце. Зробіть читку квартири, звільніть простір, готуйте просту їжу, купіть мультиварку, якщо це заощадить час, проведений на кухні.

Застосовувати «чоловічі» методи планування

Мами повинні розуміти, що стандартні методи планування дня та класичний тайм-менеджмент для ділових людей їм не підійде. Графік жінки з дитиною має бути більш гнучким, планування – блоковим, мотивація – легкою та ненав'язливою. Експериментуйте з режимом дня та знайдіть лайфхаки планування, які будуть діяти для вас.

Робити все самостійно

Сім'я – це велика команда, де кожен має підтримувати та допомагати один одному. Не бійтеся просити допомогу, вчіться це робити, перестаньте звалювати весь побут та заняття з дитиною лише на свої плечі.

Жертвувати нічним сном

7-8 годин нічного сну - це норма, на яку ви повинні орієнтуватися, щоб зберігати своє фізичне та моральне здоров'я. Якщо не висипаєтеся вночі - відкладіть побутові справи і поспіть вдень, коли відпочиває і ваш малюк.

Тайм-менеджмент для мам

Джерело: instagram@allthatisshe

"У мене немає часу на відпочинок, я ж мама"

Режим «яжемати» включається у багатьох жінок-перфекціоністок, які хочуть бути ідеальними і робити правильно. Але головний пріоритет будь-якої мами – відновлення сил та власне здоров'я. Від нервової, втомленої і незадоволеної жінки складно очікувати чогось позитивного, адже вою енергетику ви несете в сім'ю.

«Відпочивати» у соціальних мережах

Головний пожирач часу – соціальні мережі. Відведіть собі годину-дві на читання пошти та стрічки в соціальних мережах, наприклад, у вечірній час, і не жертвуйте нічним сном або обідом заради додаткових хвилин у Facebook або Instagram.

Тайм-менеджмент для мам

Джерело: instagram@allthatissheДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 3,67 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти