Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="103877"]
Психологія, Саморозвиток

8 простих способів підняти собі настрій

0
Від поганого настрою навіть здоров'я псується. Як підняти настрій активній мамі швидко та просто, дізнайтесь прямо зараз! Коли

Від поганого настрою навіть здоров'я псується. Як підняти настрій активній мамі швидко та просто, дізнайтесь прямо зараз!

Жінка лежить на траві.

Fotolia

Коли ми в хорошому настрої і чудовому настрої, то ми легко і невимушено справляємося з життям, спокійно реагуємо на дитячі примхи і витівки. А поганий настрій нас ще більше занурює у вир нескінченних проблем. Як підняти настрійЩоб життя знову заграло яскравими фарбами, читайте в нашому матеріалі.

сміх - фото

Pixabay

Усміхніться

Якщо вам зовсім сумно, почніть просто посміхатися, самі з собою. Нехай спочатку вам доведеться докласти деяких зусиль, але незабаром ваша усмішка стане природною, і настрій піде вгору. Є навіть така медитація: вранці, як тільки прокинулися, 10 хв усміхайтеся чи смійтеся. Це дасть вам заряд бадьорості та гарного настрою на цілий день!

Спілкуйтеся з незнайомими людьми

Цілий день ми перебуваємо в оточенні людей: купуємо каву, йдемо в магазин, їдемо з кимось у ліфті. Неформальне спілкування нас відкриває та виявляє наші найкращі якості. Не бійтеся перекинутися парою доброзичливих фраз із незнайомцем: це підніме настрій вам обом.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-7 гормонів, які впливають на настрій вагітної

дівчина - фото

Pixabay

Дивуйтесь

Ви згодні, що можна нескінченно дивуватися усьому світі? Краса природи, погода, і навіть те, що ми живемо, дихаємо і, загалом, здорові і благополучні. Навіть своїм недолікам чи невдачам теж можна дивуватися! У подиву прихована велика життєва сила, яка нас окрилятиме.

дякуйте

Хто здатний дякувати? Сердечна людина, яка розуміє, що все, що відбувається в житті, не зрозуміле. Адже все те, що є у нас, могло й не бути. Дякуйте собі, життю, близьким та рідним, незнайомим, і ви станете жити зовсім по-іншому.

Виявляйте увагу до людей

Коли у нас поганий настрій, то ми абсолютно зациклені на собі або чимось дуже стурбовані. Помічали? Із цього замкненого кола можна легко вийти, варто лише захотіти. Вам не вистачає кохання та уваги? Виявляйте їх самі! Скажіть комусь комплімент, похваліть, поцікавтеся життям іншої людини, виявіть щиру участь. Зрештою, якщо слів немає, можна просто взяти за руку, посміхнутися чи обійняти.

мама - фото

Pixabay

Обіймайте

Через обійми та дотики ми обмінюємося енергією любові та уваги. Іноді це навіть глибше, ніж приємні слова. Не скупіться виявляти свої почуття!

Зробіть те, чого боїтеся

Напевно, у вас були такі моменти, коли ви долали якийсь страх, а потім відчували таку гордість за себе і неймовірний приплив енергії. Не треба чинити подвигів: почніть із найпростішого. Просто внесіть у своє повсякденне життя новий і несподіваний досвід. Повірте, про нудьгу чи поганий настрій ви забудете надовго!

Жінка посміхається - ajnj

Fotolia

балуйте себе

Поставтеся до себе в цей не найкращий момент вашого життя з великим співчуттям. Зверніть увагу на себе, почуйте, чого вам хочеться саме зараз. Нехай це буде зовсім дрібниця, але зробіть її свідомо і лише для себе!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Ідеальний секс у спеку: ідеї для комфорту та задоволення
5 приводів, коли потрібний сімейний психолог


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти