Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="267864"]
Психологія

5 важливих речей, які потрібно сказати собі, якщо вас називають поганою мамою

Old date:
Current date: 2022.08.20
New date: 2021.08.04
0
Кожен з батьків виховує свою дитину по-своєму. До тих пір, поки ваша дитина щаслива і здорова, не існує правильного

Кожен з батьків виховує свою дитину по-своєму.

мама та дитина

Джерело: Unsplash

Доки ваша дитина щаслива і здорова, не існує правильного або неправильного способу виховання дітей. Те, яким методам виховання ви та ваш партнер віддаєте перевагу, є виключно сімейним питанням.
Єдина людина, до порад якої ви повинні прислухатися – це ваш педіатр або будь-який інший медичний працівник, який займається питаннями здоров'я вашого малюка. До речі, якщо вам не подобається педіатр, ви можете знайти іншого.

У цьому матеріалі ми зібрали важливі поради для мами, яку соромлять за її методи виховання. Якщо вас «соромили» або назвали поганою мамою, вам слід згадати про це п'ять речей.


Що робити, якщо вас присоромили?

мама та дитина

Джерело: Unsplash

Будьте впевнені в собі

Ви найкраще знаєте себе та свою дитину. Якщо ваша дитина живе чудовим та щасливим життям, то це все, що має значення. Якщо ви не впевнені в питанні, за яке вас присоромили, вам слід вивчити його або запитати у професіонала. Не варто відразу ж змінювати свою точку зору, якщо якась стороння людина вказала вам на вашу помилку. Адже ця помилка може бути не помилкою.

Пам'ятайте, що ідеальних людей не буває

Людям подобається обговорювати життя інших людей та давати поради. Людям також подобається оцінювати та засуджувати. Зрозумійте це, щоб припинити приймати все сказане оточуючими на свій рахунок. У поодиноких випадках поради сторонніх людей можуть виявитися корисними, тому навчитеся ігнорувати те, що вас засмучує.


Переконайтеся, що ви маєте підтримку

Психолог Мелісса Вілкс Рекенез переконана, що «група підтримки» в особі сім'ї чи партнера допоможе впоратися зі соромом мами:

«Щоб впоратися з ганьбою чи почуттям сорому, мамам дуже важливо мати хорошу систему підтримки, чи то сім'я, чи то друзі. Їм треба оточити себе навколо людей, які мають позитивний вплив, і розмовляти з людьми, яким вони довіряють. Якщо у мами є побоювання з приводу певних речей, за які її критикували, було б також корисно звернутися за порадою до когось, хто добре розуміється на цій темі», — каже фахівець.


Знайдіть правильну відповідь

Головне в ситуації з нападками та критикою – знайти відповідь, яка змусить співрозмовника закінчити розмову. Наприклад: «Я так не думаю» або «Дякую за вашу думку, але я дотримуватимусь свого». Пам'ятайте, що ви не повинні вислуховувати промову, яка вам дуже неприємна. Захищайте себе від негативу!


Навчіться жартувати

Гумор – чудова зброя. Навчіться відповідати на критичні зауваження з гумором - зухвало та іронічно. Це допоможе швидко завершити розмову з безтактним співрозмовником та убезпечитися від його токсичного впливу.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x