Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="260509"]
Психологія

5 фраз, які не варто говорити батькам, обговорюючи ім'я дитини

Old date:
Current date: 2023.02.04
New date: 2021.12.13
0
Вибір імені дитини – відповідальне питання, яке часом хочеться з кимось обговорити. Однак у цій розмові співрозмовнику стоїть

Вибір імені дитини – відповідальне питання, яке часом хочеться з кимось обговорити. Однак у цій розмові співрозмовнику варто враховувати, що є речі, які не варто казати майбутньому батькові.

новонароджений

Джерело: Unsplash

У пошуках ідеального імені для малюка з'явиться чимало радників, які спробують відмовити батьків, як тільки вони вигадають щось цікаве.

Існує думка, що ім'я, яке буде з малюком все його подальше життя, потрібно обирати відповідно до певних вимог. Деякі переконані, що називати дитину оригінальним ім'ям – повний несмак, тоді як інші вважають, що класичні імена – це надто банально.

У прагненні нав'язати батькам свою думку та стандарти, люди часом забувають, що нетактовно вимовляють абсолютно неприйнятні фрази. Про них і розповідаємо у цьому матеріалі.


Чого не слід говорити батькові, якщо ви обговорюєте з ним ім'я його дитини

дитина

Джерело: Unsplash

«Будуть у школі дражнити!»

Якщо школярам захочеться подразнити вашу дитину, то вони обов'язково зроблять це незалежно від її імені. Також не варто забувати, що школа - це лише невеликий відрізок життя людини, тому не варто вибирати ім'я, орієнтуючись лише на шкільні роки.

"У нас у дворі вже 5 дівчаток з ім'ям Софія!"

Найімовірніше, батьки розуміють, що це найпопулярніше ім'я. А навіть якщо не розуміють, то хіба це має значення, якщо воно їм подобається і здається найпридатнішим для їхньої дитини? Саме тому не варто озвучувати такі аргументи.

«З таким ім'ям дитину не хрестять!»

Можете бути спокійні – хрестять, але з іншим ім'ям. Якщо це обряди важливо для сім'ї, а імені дитини немає в святцях, то при хрещенні їй дадуть інше ім'я. Називати дитину подвійним ім'ям, до речі, дуже модно.

дитина

Джерело: Unsplash

Ти не зможеш придумати, як його ласкаво називати

З якого часу зменшувально-пестлива форма імені – єдина можливість проявити своє кохання та ласку? Насправді зовсім не обов'язково перекручувати ім'я, щоб дитина відчувала себе коханою і щасливою.

«Чому не можна із нормальних імен вибрати?»

Багато хто намагається нав'язати свою думку про те, що іноземні імена звучать безглуздо і наполегливо нагадати, що краще назвати дитину простою для нашого розуміння та мови ім'ям. Немає жодної проблеми в тому, що батьки божеволіють від імені, яке рідко зустрічається в нашій країні, адже те, що сьогодні здається дивним, завтра цілком може стати абсолютно нормальним.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти