Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="184817"]
Вагітність

Як представниці різних знаків зодіаку переносять вагітність

0
Вагітність може стати для жінки або найкращим, або найжахливішим часом у житті. Джерело: Freepic Звичайно, все це

Вагітність може стати для жінки або найкращим, або найжахливішим часом у житті.

вагітність гороскоп
Джерело: Freepic

Звичайно, все це суто індивідуально і залежить від багатьох різних факторів. Однак, як стверджують астрологи, представниці деяких знаків зодіаку легше переносять нюанси і труднощі, пов'язані з вагітністю, тоді як інші схильні впадати в депресію і переживати з будь-якого навіть незначного приводу.

Ми зібрали думки астрологів про те, як представниці різних знаків зодіаку переносять вагітність і дізналися багато несподіваних та цікавих фактів.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Овен

Життєвий оптимізм Овна впорається з емоційними проблемами, що виникають під час вагітності. Проте, за хвилину гормонального сплеску Овен дає вихід сильному гніву та агресії. І так, приготуйтеся почути про геморой, ранкову нудоту та інші, не привабливі сторони вагітності.

вагітність гороскоп
Джерело: Freepik

Телець

Практичний характер Тільця спонукає його дослухатися до призначень лікаря, тому вагітність проходить досить легко. Однак, зміни, що відбуваються з організмом під час вагітності, роблять Тельця невпевненим у своїй привабливості.

Близнюки

Панікуватиме всю вагітність, переживаючи абсолютно про все: починаючи від «я буду поганою матір'ю» і закінчуючи панічним страхом перед майбутніми пологами.

Рак

До останнього триматиме в секреті свою вагітність, при цьому роблячи масу зворушливих фотографій живота, результатів УЗД та дитячого одягу. Будьте готові до частих змін настрою примхливого та емоційного Раку.

вагітність гороскоп
Джерело: Freepik

Лев

Леви вирішать заздалегідь де проходитимуть пологи, як поставити дитяче ліжечко і яке ім'я буде у малюка. Змусять партнера дбати про них усю вагітність.

Діва

Вагітність Діви буде проходити легко, адже її турботи про здоров'я та правильне харчування, а також виконання рекомендацій лікарів – найкраща запорука здорової вагітності. Однак, схильність Діви часто критикувати себе приведе до переживань про те, що вона може бути поганою матір'ю задовго до народження малюка.

Ваги

Схильні шкодувати себе Терези будуть важко переносити вагітність, ще більше посилюючи своє становище. Ранкова нудота та швидкий набір ваги стануть приводом для дурних переживань.

вагітність гороскоп
Джерело: Freepik

Скорпіон

Спокійні за вдачею Скорпіони не схильні драматизувати. Вони приймають вагітність та тяготи материнства як виклик долі і легко з ними справляються.

Стрілець

Люблячі свободу та подорожі Стрільці сприймуть вагітність як обмеження. Проте їхнє прекрасне почуття гумору, змішане з оптимізмом та ентузіазмом, допоможе їм упоратися зі всіма сумнівами.

Козеріг

Самоконтроль, дисципліна і відповідальність, властиві Козерогу змусять чітко дотримуватися дієти, займатися спортом, виконувати всі призначення лікаря. Козерога – супер-мами з першого дня вагітності.

вагітність гороскоп
Джерело: Freepik

Водолій

Незалежний характер Водолія робить перебіг вагітності абсолютно непередбачуваним. Крім того, їх схильність уникати демонстрації реальних емоцій робить абсолютно незрозумілим той факт, чи раді вони насправді своєму малюкові або хвилюються як пройдуть вагітність та пологи.

Риби

Намагаються приховати паніку та глибокі внутрішні переживання під час вагітності. А схильність Риб до меланхолії та смутку, найімовірніше, приведе їх до післяпологової депресії.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти