Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="78716"]
Вагітність, Фітнес

Спорт у перший триместр вагітності: 5 правил

0
Спорт у розумній кількості давно визнаний корисним для вагітних. Лікарі стверджують, що у жінок, які регулярно навантажують організ

Спорт у розумній кількості давно визнаний корисним для вагітних. Лікарі стверджують, що у жінок, які регулярно навантажують організм, пологи проходять швидше на 30%, а діти рідше страждають від гіпоксії та уповільненого серцебиття. Крім того, фітнес істотно знижує ймовірність гестозу на пізніх термінах.
Фізичне навантаження на початку вагітності часто спричиняє побоювання навіть у спортсменок-професіоналок — жінки сумніваються, чи можна займатися спортом у першому триместрі. І, очевидно, деякі його види (веслування, силові тренування) справді протипоказані. Проте повністю прибирати навантаження – неправильно. Важливо лише дотримуватись основних нормативів при заняттях спортом.

Вагітна займається гімнастикою

Fotolia

Правило № 1. Відмовтеся від кардіонавантажень.

У першому триместрі ваше серце і так працює у подвійному обсязі, адаптуючись до нового кровотоку. Можливе підвищення тиску, прискорене серцебиття. Нема чого посилювати ці стани спортом.

Правило №2. Уникайте травматичних видів спорту.

Падіння, різкі струси, травми - всього цього не має статися. Тому скажіть ні лижам, сноуборду, верховій їзді та баскетболу.

спорт вагітність - фото

Fotolia

Правило №3. Не перегрівайтеся.

Терморегуляція нашого тіла залежить від гормонального фону. У період вагітності він зазнає серйозних змін, тому давайте собі «фору» навіть якщо здається, що вам ще не дуже жарко. Перегрів чреватий порушеннями в кровопостачанні плода. Тому слідкуйте за тим, щоб приміщення для тренувань було холодним і регулярно провітрювалося, пийте багато рідини і вибирайте спортивну форму, що дихає.


йога вагітність - фото

Fotolia

Правило № 4. Спочатку порадьтеся з лікарем.

Якщо вагітність протікає нормально, тренування у першому триместрі вам не заборонять. Однак якщо вона багатоплідна, Супроводжується тонусом матки, сильними болями в животі, кровотечами, якщо є загроза переривання, тоді заняття спортом вам, швидше за все, заборонять.

Правило №5. Краще перестрахуватися.

По-перше, будьте розумними у своїх діях. Відкладіть тренування, якщо погано почуваєтеся. Не ходіть до зали, якщо в місті вирує епідемія грипу. Пам'ятайте, що у першому триместрі знижується імунітет, а лікарські препарати, які можна вагітним, дуже обмежені у кількості. Отже краще «перебдіти», адже саме зараз закладається все найважливіше в тілі вашого майбутнього малюка.

спорт - фото

Burda Media

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чи можна вагітною займатися спортом?

Гімнастика перед пологами Топ-5 вправ


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти