Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="72211"]
Вагітність

Секс на пізніх термінах вагітності

Old date: 2015-08-04
Current date: 2022.10.03
New date: 2017.08.29
0
Багато лікарів рекомендують майбутнім мамам утриматися від інтимної близькості на пізніх термінах вагітності, щоб не викликати сутички і

Багато лікарів рекомендують майбутнім мамам утриматися від інтимної близькості на пізніх термінах вагітності, щоб не викликати сутички та пологи. Адже існує припущення, що в чоловічій спермі міститься гормоноподібна речовина простагландину, яку активно використовують для стимуляції сутичок під час пологів.

Джерело: instagram @magic_pregnant

Більше того, медики вважають, що до передчасних пологів може призвести стимуляція сосків та оргазм. Тому радять утриматися від близькості на пізніх термінах вагітності.

Що кажуть учені?

Проте вчені з Малайзії дійшли висновку, що таке твердження надто перебільшене. Вчені провели експеримент, у якому взяли участь 1100 вагітних жінок. Термін вагітності становив від 35 до 38 тижнів. Учасниці експерименту не мали займатися сексом протягом 6 тижнів до початку дослідження.

Експерти розділили вагітних на дві групи. Майбутнім мамам з першої групи вони рекомендували не утримуватись, а навпаки, частіше займатися з партнером любов'ю для того, щоб прискорити пологи. Учасницям їхньої другої групи сказали, що займатися сексом на пізніх термінах цілком безпечно, але вони не знають, чи інтимна близькість може спровокувати передчасні пологи.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про секс при вагітності та контрацепції після пологів: рекомендації гінеколога

85% жінок з першої групи прислухалися до порад лікаря і не утримувалися від сексуальних стосунків із чоловіками та кохали досить часто. А 80% учасниць із другої групи займалися сексом не надто часто.

Як з'ясувалося, у учасниць з обох груп пологи розпочалися в середньому на 39-му тижні вагітності, а 22% учасниць довелося стимулювати родову діяльність.

Джерело: instagram @magic_pregnant

Секс на пізніх термінах безпечний для вагітних

Після отриманих результатів досліджень вчені дійшли висновку, що кохатися на пізніх термінах вагітності цілком безпечно, а секс сам по собі не викликає передчасних пологів.

Однак не варто забувати, що заняття любов'ю під час вагітності безпечні лише в тому випадку, якщо майбутня мама не має проблем зі здоров'ям і дискомфортних відчуттів під час інтимної близькості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Коли починає хворіти груди при вагітності
Плавання вагітної у водоймищі: що можна, а що не можна


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти