Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="86605"]
Вагітність, пологи

Народжувати з чоловіком чи без?

0
Сьогодні у жінки є можливість народжувати разом із чоловіком. Такі пологи називають партнерськими. Чоловік може надати вам під час пологів неоцінки

Сьогодні у жінки є можливість народжувати разом із чоловіком. Такі пологи називають партнерськими. Чоловік може надати вам під час пологів неоціненну підтримку, але в тому випадку, якщо він підготовлений до процесу пологів.

спільні пологи

Партнерські пологи — це дуже важливе рішення, яке має ухвалити майбутній тато. Не кожен чоловік готовий бути присутнім на пологах, адже для нього це сильний стрес. Багато хто боїться виду крові, а при знаходженні в лікарні і побачивши людей в білих халатах відчувають сильний дискомфорт. Навіть при позитивному настрої деяким чоловікам стає не по собі, аж до непритомності. Такий помічник найчастіше заважає. Крім того, чоловік може дуже переживати за дружину, бачачи її біль, і реагувати не завжди адекватно. Адже під час пологів вам потрібен не тільки співчутливий, а й допомагаючий партнер! Чоловік погоджується йти на пологи? Чи він пройшов практичну підготовку на курсах для майбутніх батьків? Чудово!

  1. По-перше, чоловік здатний надати неоціненну моральну підтримку. Хоч як би готувалася майбутня мама до пологів, цей процес є для неї сильним стресом. Крім того, багато жінок відчувають дискомфорт, перебуваючи в лікувальному закладі і побачивши лікарів. Якщо поряд з вами близька людина, рівень страху і тривоги, а також болючі відчуття стають меншими. Крім того, присутність чоловіка під час пологів дозволить вам швидше розслабитися, що дуже важливо для покращення кровопостачання матки та плода в інтервалах між сутичками.
  2. По-друге, окрім моральної підтримки чоловік надасть і фізичну. Чоловік допоможе зробити вам масаж, який зменшує біль під час сутичок. Крім того, ви можете спільно з чоловіком приймати певні пози для полегшення болю та прискорення пологів.
  3. По-третє, чоловік може контролювати частоту дихання дружини під час пологів. Часто жінка може збитися з дихання, особливо під час потуги, коли дихання стає найчастішим і найінтенсивнішим. У цей момент допомога чоловіка буде необхідна, щоб допомогти вам не збитися з рахунку і правильно продихати бій чи потугу.
  4. По-четверте, чоловік може вимірювати частоту та тривалість сутичок (частота вимірюється від початку однієї сутички до початку наступної). Ця інформація важлива контролю за процесом пологів, оскільки відбиває ступінь і швидкість відкриття шийки матки.
    У більшості пологових будинків від майбутнього тата потрібні результати обстеження: флю-орографія (дійсна протягом року), аналіз на ВІЛ, сифіліс (реакція Вассермана), гепатит В та С (аналізи дійсні протягом трьох місяців). Конкретний список аналізів краще уточнити у тому пологовому будинку, де плануєте народжувати. У родблоці чоловікові необхідно бути одягненим у чисті бавовняні футболки, штани та тапочки, що миються.

Коли чоловікові можуть відмовити у присутності на пологах? Якщо пологовий блок переповнений або у пологовому будинку оголошено карантин. Крім того, партнерські пологи не проводять за відсутності індивідуального боксу для породіллі.
Тепер ви знаєте про пологи практично все. Нехай ці знання допоможуть вам у цей доленосний момент!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти