Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="268307"]
пологи

Навіщо люди публікують у Instagram фото пологів, і чи слід наслідувати їх приклад

Old date:
Current date: 2022.08.20
New date: 2021.10.22
0
Реальні фото пологів, зроблені в пологовому залі або під час пологів, стають все більш популярними в мережі. Іноді шок

Реальні фото пологів, зроблені в пологовому залі або під час пологів, стають все більш популярними в мережі.

Іноді шокуючі, а часом неймовірно зворушливі, подібні фотосесії викликають суспільний резонанс і набирають безліч коментарів та лайків у Instagram.
У світі соцмережі стали місцем, де ведеться боротьба право говорити відкрито на табуйовані теми. Пологи можна віднести до природного та нормального аспекту життя, навколо якого, з певних причин, зберігається безліч табу. Тому багато Instagram-аккаунтів присвячені пологам та істинному диву життя – появі на світ дитини.

Знімки, на яких можна побачити весь процес народження, раніше називали шокуючими і навіть віддалялися із соцмереж згідно правил суспільств, що забороняють публікацію надмірно відвертих кадрів.


Проте варто задуматися, що може бути нормальнішим і природнішим за пологи? У цьому матеріалі розуміємося, навіщо люди публікують у Instagram фото пологів, і чи потрібно наслідувати їх приклад.

Навіщо? Щоб розповідати правду про пологи

Основна причина, чому багато Instagram-юзерів публікують фото пологів полягає в тому, щоб розповідати і показувати жінкам з різних країн світу правду про те, як протікають пологи.


Народження дитини – зовсім не образливі матеріали, які раніше прирівнювалися до «порнографії та зображень сцен насильства». Багато жінок публікують фото пологів, щоб позбавитися соціального табу, адже далеко не кожна майбутня мама має уявлення про те, як насправді дитина з'являється на світ.

Навіщо? Щоб надихати

Аккаунти, присвячені пологам, стають джерелом натхнення для багатьох майбутніх батьків. Адже на фото пологів можна побачити не лише страшні картини з пологової зали та змучене обличчя мами, а й щирі живі емоції – сльози тата, який побачив свою дитину, крихітні ручки малюка, який уперше побачив світ, умиротворену усмішку мами з новонародженим малюком на грудях.

Багато фотографів наголошують на емоціях і хвилюванні всієї родини, а не на фізіології. Це дозволяє показати приголомшливі моменти, які відбуваються під час пологів, коли, наприклад, мама і тато вперше дізнаються, якої статі їхнє маля, або вперше бачать його обличчя.


Ці унікальні кадри викликають «мурашки на шкірі», сльози радості та допомагають майбутнім батькам правильно налаштуватися на процес пологів, з позитивними емоціями подивитися на жахливий процес появи на світ малюка.

Навіщо? Щоб отримувати більше інформації

Фотоісторії також допомагають майбутнім батькам краще підготуватися до пологів та мати більш правдиву інформацію про те, як це відбувається.

Багато людей досі не розумію, як дитина з'являється на світ. Дивно, але факт — жінки не завжди знають, наприклад, що після дитини має народитися ще й плацента.


Таким чином, фото пологів у соцмережах є своєрідною просвітою щодо наших власних тіл. Вони наочно демонструють, що відбувається з нашим тілом, адже розмови про це все ще здаються нам ганебними та лякаючими.

Для багатьох жінок такі знімки стають полегшенням, адже майбутня мама починає розуміти, що не самотня у цій ситуації. Багато жінок проходили через це і, безумовно, жіноче тіло в момент пологів далеке від звичних уявлень про красу. Однак фотосесії пологів демонструють, що поява нового життя ніяк не можна назвати «некрасивим».


Навіщо? Для бізнесу фотографів

Instagram також стає майданчиком для розвитку бізнесу фотографів, які спеціалізуються на зйомці вагітності та пологів. Їхній напрямок – окреме мистецтво, адже для того, щоб зробити гарні фото під час пологів, вони мають бути непомітними та не заважати медикам і самій мамі. Вони також повинні підлаштуватися під освітлення.


Незважаючи на те, що деякі акаунти націлені на заробляння грошей, вони все одно порушують важливі теми і чесно говорять про пологи. А це найкращий спосіб позбутися міфів, стереотипів та відкрито говорити на табуйовані теми.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x